ОБОЛОНЬ, пр. Гер. Сталiнграда, 6 корп. 2
+38 (044) 485 06 00
П. БОРЩАГІВКА, ул. Шкiльна, 22Б
+38 (044) 538 16 26
ОБОЛОНЬ
П. БОРЩАГІВКА

Стоматологія на Борщагівці (Петропавлівська Борщагівка)

Всі люди, які стежать за своїми зубами, вважають за краще обслуговуватися в стоматології, яка знаходиться недалеко від їхнього будинку, що особливо актуально для жителів спальних районів Києва. При цьому така стоматологія, бажано, повинна працювати без вихідних, адже в будні дні все ходять на роботу, а на відвідування стоматолога залишаються субота і неділя. Саме для таких цілей стоматологія на Борщагівці «ВІЛІДА» завжди рада надати свої послуги жителям даного району в будь-який день тижня.

 

 

Якщо ви стежите за здоров’ям ваших зубів, а район вашого проживання в Києві – Петропавлівська Борщагівка, то стоматологія «ВІЛІДА» – це саме те, що ви шукали, щоб не мати ніяких проблем в зубами, користуючись кваліфікованою допомогою професіоналів. Ми надаємо повний спектр стоматологічних послуг, тому, що б не сталося з вашими зубами, наша стоматологія на Борщагівці завжди допоможе вам!

 

 

Дитяча стоматологія в Києві на Борщагівці

 

Зубна клініка «ВІЛІДА» – це сімейна стоматологія на Борщагівці, тобто це означає, що отримувати кваліфіковану стоматологічну допомогу у нас можуть як дорослі, так і діти, а дитяча стоматологія на Борщагівці, у вас під будинком – це ідеальний вибір для ваших дітей. Спеціальний підхід при прийомі дітей забезпечує їм відсутність страху при відвідуванні стоматолога, який так часто має місце у них, до того ж лікування зубів в нашій клініці відбувається абсолютно безболісно, що не завдасть неприємних відчуттів вашим дітям.

 

 

Вартість послуг в стоматології на Борщагівці «ВІЛІДА» порадує кожного, так як ми стежимо за тенденцією ціноутворення в даній сфері і робимо все можливе, щоб наші клієнти отримували кваліфіковану стоматологічну допомогу за демократичними цінами. Щоб переконається в цьому – відвідайте розділ “Послуги та ціни” на нашому сайті, вибравши послугу, яка цікавить, і ми впевнені, що вартість наших послуг вас порадує!