ВІДЕОВІДГУКИ ВІД НАШИХ КЛІЄНІВ

ВІДГУКИ
Арам
Хочу подякувати за професійну роботу Тищенко Вікторію Олександрівну. Вона зробила неймовірне, в мого сина білосніжні зубки. Лікування проходило близько 4 годин з седацією від Добробут. Ми з дружиною дуже сильно хвилювались, оскільки було багато хворих зубів. Але Вікторія Олександрівна не дала ні хвилинки на сумніви, що щось будет не так )))) Запевняю на всі 100000%, що вона чарівниця, після лікування син жодного разу не сказав, що щось болить чи хвилює. Дякую клініці Віліда за те, що пішли нам на зустріч, допомогли нам у важкий наразі час, та зробили все для того щоб моя дитина мала здорові зуби. З повагою, Арам
Тетянв
Користуюсь послугами клініки багато років. Найкращі враження, професійна команда лікарів, уважне та виважене ставлення. Однозначно рекомендую )
Наталья
Хочу выразить благодарность Тищенко Виктории Александровне за профессионализм и умение работать с детьми. Лечим у неё зубки всей семьёй !
Володимир
Швидко, зручно, якісно
Юлия
Делали гигиеническую чистку зубов детям у Савенко Константина и остались очень довольны результатом. Дочка очень боялась этой процедуры, но врач был очень терпелив, успокоил и показал как будет проходить чистка. Очень позитивный опыт.