Професійна гігієна зубів

Інформація про послугу

Професійна чистка зубів – це гігієнічна профілактична процедура, що проводиться в стоматологічній клініці лікарем – гігієністом чи терапевтом.

Утворення зубних відкладень залежить від хімічного складу слини пацієнта, а також від води, їжі, що вживає пацієнт.

В залежності від виду зубних відкладень, а також від віку пацієнта лікар індивідуально підбирає варіант гігієнічної чистки.

Чистки виконуються з використанням:

Абсолютно безболісна і комфортна процедура, зуби відбілюються, прибирається запах з рота, зубна емаль не травмується і не пошкоджується. Тривалість процедури приблизно 60 хвилин.

Для цієї процедури є протипоказання:

Цей метод професійної чистки застосовують при твердих зубних відкладеннях.

Професійна чистка Prophyflex. Це видалення зубного каменю та зубного нальоту за допомогою напору з використанням спеціального порошку.

Переваги такої чистки:

  1. Цілковито безболісна процедура, під час якої не виникає неприємних відчуттів.
  2. Невелика тривалість самої процедури.
  3. Не завдає шкоди яснам. Чистка виконується під строго обмеженим тиском, тому кожен міжзубний проміжок очищується і не пошкоджуються м’які тканини пародонту.
  4. Ефективність. Чистка Profiflex «відбілює» зуби завдяки тому що знімається пігментований наліт з емалі і повертається природня білизна зубів без пошкодження її структури.
  5. Універсальність. Ця технологія дозволяє очистити досить важкодоступні місця муж зубами. Для володарів імплантатів, мостів та коронок і брекетів це єдина підходяща чистка.
  6. Не шкідливий для зубів. Гарантія безпеки полягає в тому, що порошок, який використовується м’який і мілко дисперсний, тому не порушує структуру емалі та не дряпає її.

Професійна чистка зубів за допомогою Air Flow. Це вплив на зуб сумішшю води, харчової соди і повітря в мілкодисперсійному вигляді. можна застосовувати навіть якщо у роті є вініри, люмініри, коронки чи імпланти. Також застосовується при пігментному нальоті. В результаті такої чистки зуби світлішають на 1-2 тони. Тривалість процедури приблизно 30 хвилин.

Чистка абсолютно комфортна і безболісна.

Детальніше про послугу і прайс з цінами можна подивитися →тут←!

Протипоказання:

Комбінована гігієнічна чистка. Професійна чистка зубів ультразвуком + полірування зубів за допомогою Air Flow.

Зубні відкладення є причиною виникнення багатьох проблем із зубами і яснами. З профілактичною метою професійну чистку рекомендують проводити 2 рази на рік. Буває і частіше, якщо у пацієнта недостатня особиста гігієна, особливості способу життя (паління, вживання великої кількості фарбуючих продуктів, наприклад, таких як кава, червоне вино), чи за показами після стоматологічного лікування, наприклад, після встановлення імплантів чи брекет систем. Дітям теж потрібно проводити професійну гігієну, щоправда для діток процедура менш жорстка. Науково доведено, що професійна чистка зубів значною мірою попереджує розвиток захворювань ротової порожнини і попереджує їх розвиток. Тільки за допомогою професійної гігієни можна на багато років відтермінувати лікування зубів та забути про карієс.

Професійне відбілювання зубів.

Відбілювання зубів- це процедура, в наслідок якої зуби світлішають на декілька тонів. Відбілювання буває домашнє та офісне (в клініці).

Домашнє відбілювання проводиться наступним чином: в клінічних умовах виготовляється спеціальна капа. Пацієнт наносить на неї відбілюючий гель та носить її певний час. Процедура обов’язково проводиться під наглядом лікаря і при дотриманні жорстких рекомендацій. Звичайно, мова йде про професійне домашнє відбілювання, а не народні сумнівні методи. Недотримання рекомендацій лікаря чи самостійне використання різноманітних інших методів відбілювання призводить до надчутливості зубів і опіків слизової.

Офісне чи клінічне відбілювання зубів, буває декількох видів. В стоматологічній клініці Віліда зуби відбілюють наступним чином:

Відбілювання Magic Smile. Це ультратехнологічний сучасний лазерний робот, що відбілює ваші зуби без будь якого натяку на дискомфорт та больові відчуття завдяки відсутності ультрафіолетових променів. Холодне блакитне світло в процесі попадання на поверхню зубів має довжину променевої хвилі в 480-520 нм. Цей показник найбільш оптимальний, бо проміння в цьому діапазоні найкращим чином підходить для бережного відбілювання зубної емалі. Тому, завдяки системі фільтрації, повністю виключається уф-випромінювання. Проміння в блакитно-синьому спектрі проникає глибоко в тканини зуба, де виникають окислювальні процеси без винекнення небезпечних чи больвих відчуттів. За рахунок цього  Magic Smile вважається найбільш ощадною і безпечною процедурою відбілювання в світі.

Відбілювання системою Opalescence. Це американська система відбілювання. Спеціальний гель діє на дентин та руйнує пігментацію і таким чином зуби світлішають. В цій системі ніякі прискорювачі не використовуються. Це досить м’який метод висвітлення зубів з мінімальними ризиками. Запатентована формула гелю складається із 20% води і це дозволяє знизити опіки слизової оболонки рота. За допомогою цієї системи можна освітлити зуби до 10 тонів в залежності від індивідуальних чинників та чутливості пацієнта.

Відбілювання системою Beyond Polus Advanced

При відбілювання використовується перекис кисню з хімічними домішками. Гель за допомогою спеціальної лампи проникає в глибокі прошарки емалі і висвітлює зуби. Повністю безпечна процедура, а результат довготривалий та помітний.

Як і в будь-якій процедурі у відбілювання є протипоказання: це запалення ясен та зубів, оголення підясенних ділянок, руйнування емалі, тріщини, стираємість зубів, алергічні реакції на складові відбілюючого гелю, вагітність, період лактації, надто чутливі зуби. Також відбілювання не роблять дітям, бо в них ще не досить сформована зубна емаль.

Наші ціни на процедуру професійної гігієни зубів та відбілювання в клініці Віліда на Оболоні:

 

Повна професійна гігієна: видалення зубного каменю ультразвуком, полірування зубів пастою, 2 щелепи 1100 грн.
Повна професійна гігієна: видалення зубного каменю ультразвуком, видалення зубних відкладень та пігментаціїї “Prophy flex”, поілірування зубів пастою, 2 щелепи 1470 грн.
Домашнє відбілювання, без капи 2700 грн.
Комплексне відбілювання з професійною гігієною 4500 грн.

Безкоштовна консультація!

Дамо відповідь на будь-які питання стосовно лікування зубів і підберемо потрібну програму лікування