Фото робіт

Марія 43 роки

Пацієнтка звернулася зі скаргами на неестетичний вигляд ясен у передній ділянці. Проведено естетичну корекцію ясеневого краю.

Віктор 58 років

Пацієнт Віктор звернувся зі скаргами на косметичні дефекти і прогресуюче стирання зубів. Було проведено постановку вінірів у обл. 13-23, 33-43 виготовлена каппа для підняття прикусу і запобігання стирання зубів. Період лікування 2 місяці.

Наталія 62 роки

Наталія звернулася зі скаргами на стирання та погіршення естетики у фронтальній ділянці. Було проведено тотальну реабілітацію цирконієвими коронками та постановку вінірів. Усі коронки виготовлені з оксиду цирконію. Термін тотального лікування – 9 міс.

Євген 20 років

Пацієнт Євген звернувся зі скаргами на нерівність зубного ряду. Діагноз: глибокий прикус. Проведено ортодонтичне лікування за допомогою брекет-системи. Термін лікування - 2.5 роки.

Анастасія 19 років

Пацієнт звернувся з метою діагностики прикусу. Дистальний, відкритий прикус. Було проведено фіксацію брекет системи. Термін лікування-3 роки

Рафаель 25 років

Пацієнт 25 років звернувся зі скаргами на нерівність зубів. Діагноз: мезіальний прикус. Було проведено постановку брекет-системи. Період лікування - 2.5 роки

Вікторія 36 років

Пацієнтка звернулась зі скаргами на жовтуватий колір зубів. Було проведено препарування зубів під вініри та їх фіксацію.