Протезування

Інформація про послугу

Протезування зубів в Києві або ортопедична стоматологія – це, по суті, відновлення сильно зруйнованого власного зуба (або декількох) або його повна заміна. На жаль, трапляється так, що навіть найсучасніші технології і золоті руки стоматолога ортопеда не в змозі зупинити руйнування коронкової частини зуба.

Навіщо необхідно протезування зубів і навіщо відновлювати руйнується зуб?

Свій зуб, нехай навіть майже зруйнований, завжди краще, ніж сторонній предмет. Тому, якщо є
можливість, зберігайте свій зуб до останнього.

Часто є можливість зберегти зуб, коли зруйнована тільки коронковая його частина, а сам корінь (невидима частина) – основа зуба, у відмінному стані і його не треба чіпати.

Також зубне протезування застосовується і тоді, коли зуба вже немає і на його місце впроваджений імплант, тоді на видиму частину зуба проводиться установка коронки.

Часто зубне протезування необхідно з точки зору естетичної функції, наприклад, якщо Ви хочете зробити «голлівудську»посмішку, а природа трохи Вас обділила – в такому випадку можна поставити вініри – спеціальні ультратонкі накладки. У цьому вам допоможе стоматолог ортопед.

Але про все по порядку.

Стоматологія ортопедична | протезування зубів і його види

Виходячи зі своїх функцій, виділяють знімні і незнімні конструкції.

До незнімним конструкцій входить коронка на зуб, вартість якої в більшості випадків є найприйнятнішою, а також мостоподібні протези, і ультратонкі конструкції. Зокрема можна поставити вініри, люмініри або вкладки.

До знімним конструкціям відносять спеціальні конструкції, які знімаються. Це можуть бути акрилові, бюгельні конструкції, які кріпляться різним способом.

Незнімне протезування зубів, ціна в Києві на яке в нашій клініці знаходиться на достатньому низькому рівні, використовується, коли необхідно врятувати або покрити один, або кілька зубів.

Знімні протези використовуються найчастіше при повній відсутності зубів або, коли немає можливості впровадити імпланти за медичними показаннями або при обмежених фінансових можливостях пацієнта.

Щоб визначитися яке протезування зубів в Києві потрібно саме Вам, розглянемо кожен вид ортопедичних конструкцій:

Незнімні конструкції. Коронка зуба.

Поставити коронку на зуб коштує, щоб накрити зуб собою і зберегти його ще на довгі роки пацієнтові. Сама ж коронка зуба, фактично, не має терміну використання. Найчастіше говорять, про їх службі. Люди, які вирішили поставити коронку на зуб, можуть лише зіткнутися з тією  проблемою, що при носінні коронок з часом ясна навколо коронки деформується, як може сказати ортопед стоматолог «Іде» і під коронку починає потрапляти їжа, бактерії. Всі ці фактори викликають запальні процеси, які можуть заглиблюватися аж до кореня зуба. І таким чином під коронкою починаються незворотні процеси. Якщо вчасно це не помітити і не вжити заходів, можна втратити цілий зуб, нехай і накритий коронкою.

Види коронок:

Кожна коронка зуба, в залежності від типу, може підходити в тому чи іншому випадку і виглядає по-різному естетично, в будь-якому випадку, вибирати і підбирати яка коронка Вам підійде Ви будете з доктором ортопедом. Останнім часом проводиться установка коронки на зуб з оксиду цирконію або оксиду алюмінію, тому що ці матеріали не мають металевої основи і не порушується кислотно-лужний баланс ротової порожнини.

Металовмісні коронки з часом можуть викликати запальні процеси в яснах. Також, коронка зуба з оксиду цирконію або алюмінію не темніє і естетично на порядок краще за інших.

Якщо є необхідність протезувати два і більше зубів, розташованих поруч, ортопед стоматолог зазвичай робить мостовидні протези – на вигляд ці конструкції як кілька коронок, з’єднаних разом.

Залежно від типу кріплення виділяють адгезивні мости, коли кріплення відбувається на поруч
стоять зуби, і з опорою на імпланти, коли замість відсутніх зубів вже встановлені імпланти (штучні
коріння).

До естетичної ортопедії або Мікропротезування відносять такі конструкції як вкладки, вініри і
люмініри.

Виберіть – це спеціальні конструкції, які відновлюють поверхню зуба подібно пломбі, але відрізняються від пломби міцністю, матеріалом, естетикою (вони практично не помітні) і більш довговічні ніж пломби.

Вініри – це спеціальна зовнішня накладка на зуб. Поставити вініри можна, щоб виправити
косметичний недолік зуба, наприклад, змінити його форму або колір, зменшити проміжки між
зубами, приховати невелику тріщину або відкол зуба. Установка вінірів, ціна на які не велика, все
ж не використовується, якщо на зубах вже є пломби або площа реставрації досить обширна.

Люмініри за своїми функціями нагадують вініри, але це більш тонкі фарфорові пластинки, які
практично не вимагають обтачкі зуба перед установкою. Ось де криється секрет голлівудської
посмішки – це люмініри. Саме вони роблять зуби ідеальними і білосніжними.

Ще однією особливістю протезування зубів є те, що ортопедична стоматологія на проміжних етапах використовує тимчасові коронки і конструкції. Це необхідно для того, щоб Ваша щелепу і зубної ряд адаптувалися до нових «жителям» ротової порожнини, щоб стоматолог ортопед зміг ідеально посадити конструкцію, яку Ви потім будете носити довгі роки, щоб щелепи і зубної ряд стали в потрібну і правильну позицію і не були порушені жувальні функції. Також тимчасові конструкції необхідні і для адаптації ясен під нові умови.

Краще якийсь час витратити на адаптаційний період, ніж потім виправляти все по новій.

Безкоштовна консультація!

Дамо відповідь на будь-які питання стосовно лікування зубів і підберемо потрібну програму лікування