Бюгельні протези

Інформація про послугу

Бюгельні протези – це різновид знімних протезів, несучим елементом конструкції яких виступає спеціальна дуга. Цей тип протезів дає можливість відновити часткову (при відсутності декількох зубів) або повну адентію (за умови фіксації на імплантати).

 

Незважаючи на те, що цей метод протезування не можна назвати найпрогресивнішим у сучасній стоматології, у ряді випадків встановлення бюгельні протези є оптимальним рішенням для пацієнта. Фахівці стоматологічної клініки у більшості випадків рекомендують все ж вдатися до протезування на імплантатах або використання мостоподібних протезів. На користь бюгельних конструкцій говорить їх висока міцність, довговічність, оптимальна естетичність та доступна ціна.

 

Професійну установку бюгельних протезів у Києві здійснюють фахівці стоматологічної клініки. Досвідчені стоматологи-ортопеди пропонують пацієнтам різні методи протезування та допомагають вибрати найбільш оптимальний з них на основі існуючої проблеми.

 

Переваги бюгельних знімних протезів

 

Несну задачу у конструкції бюгельних процесів бере на себе спеціальна дуга. Вона фіксується на здорові опорні зуби, за рахунок чого відбувається розподіл жувального навантаження. На цю ж дугу фіксується металокерамічна або керамічна коронка й штучні ясна.

 

До переваг такої конструкції можна віднести:

 

 

Показання та протипоказання до застосування бюгельного протеза

 

Найбільш прогресивним та сучасним методом відновлення втрачених зубів на сьогоднішній день є незнімне протезування та імплантація, у тому числі використання коронок та мостів. Але при наявності протипоказань або інших обмежень оптимальним рішенням стане використання бюгельного протеза. Серед показань до його установки можна виділити:

 

 

Бюгельні протези не рекомендовано використовувати для відновлення втрачених зубів у таких випадках, як:

 

 

Різновиди бюгельних протезів

 

Бюгельні конструкції відрізняються одна від одної способом фіксації й бувають наступних видів:

 

Вартість послуг:

Безкоштовна консультація!

Дамо відповідь на будь-які питання стосовно лікування зубів і підберемо потрібну програму лікування