Протезування на імплантатах

Інформація про послугу

Відновити один або кілька втрачених зубів допоможе сучасний прогресивний метод протезування на імплантатах. Такий спосіб дозволяє уникнути використання знімних протезів, які до недавнього часу були єдиним можливим вирішенням проблеми втрати всього зубного ряду. Професійне якісне протезування на імплантатах у Києві виконують досвідчені фахівці стоматологічної клініки.

Принцип протезування на імплантатах для відновлення зубів

Імплантат – це своєрідний штучний корінь для зуба. Виготовляються імплантати найчастіше з титанового сплаву, який характеризується повною біосумісністю з живими тканинами та високою міцністю. Принцип протезування на імплантатах можна пояснити наступним чином:

  1. У щелепну кістку на місці втраченого зуба імплантується титановий стрижень, який буде виконувати роль кореня;
  2. При необхідності здійснюється підсаджування кісткових тканин;
  3. Після установки імплантат повинен прижитися – для цього буде потрібним деякий час;
  4. Потім на стрижень імплантату встановлюють абатмент – особливий перехідник для фіксації коронки;
  5. Завершальним етапом протезування буде установка коронки, відповідної форми до втраченого зуба.

Коронки для імплантатів

Після протезування на імплантатах у клініці використовують кілька видів сучасних коронок, які відповідають високим вимогам міцності та естетичності:

  1. Цирконієві та керамічні коронки

Найбільш популярні й затребувані види коронок, які дуже міцні та максимально точно імітують природну зубну тканину. Вони володіють природною прозорістю, завдяки чому такі коронки практично не відрізняються від справжнього зуба. Цирконій та кераміка володіють повною біосумісністю з організмом, а також стійкі до барвників, завдяки чому не темніють й не змінюють відтінок з часом. Коронки з цирконію та кераміки рекомендують встановлювати для відновлення зубів у зоні посмішки, але їх можна також використовувати й для жувальних зубів.

  1. Металокерамічні коронки

Такі коронки можуть похвалитися завидною довговічністю та міцністю при порівняно невисокій й більш доступній ціні. Вони прекрасно підходять у тих випадках, коли потрібно відновити втрачені жувальні зуби.

  1. Тимчасові коронки

Встановлюються на період виготовлення постійних коронок або на час приживлення імплантату. Такі тимчасові коронки виготовляють з пластмаси, фотополімерів та інших подібних матеріалів.

Переваги протезування на імплантатах в клініці

Створення комфортних умов для пацієнта – фахівцями використовуються робочі антистрес-методики, у тому числі седація

Безкоштовна консультація!

Дамо відповідь на будь-які питання стосовно лікування зубів і підберемо потрібну програму лікування