Безметалеві коронки (цирконієві)

Інформація про послугу

Одним з найбільш сучасних методів протезування є коронки виготовлені з діоксиду цирконію. Вони не тільки неймовірно міцні та естетичні, а ще й максимально точно імітують природні зубні тканини, маючи ідентичний блиск та відтінок. У цирконієвих коронках відсутній метал, тому їх часто називають безметалевими. Завдяки цьому використання цирконієвих коронок робить протезування повністю безпечним та гіпоалергенним.

Переваги безметалевих коронок з цирконію

Багато пацієнтів стоматологічної клініки обирають саме цей вид коронок, бо вони володіють незаперечними перевагами перед аналогами:

Види й особливості цирконієвих коронок

Для створення безметалевих коронок використовується сучасний біокерамічний матеріал – діоксид цирконію. Він дуже міцний та твердий й при цьому може похвалитися прекрасними естетичними властивостями, що гарантують пацієнтам красиву та природну посмішку.

У ході високотехнологічного процесу виготовлення цирконієвих коронок створюються індивідуальні зліпки зубів пацієнта, на основі яких роблять заготовки, а з них вже готові конструкції для протезування. Безметалеві коронки відрізняються малою вагою, завдяки чому не чинять небажаного впливу на сусідні зуби та ясна. Це відноситься й до коронок, які входять до складу мостоподібних протезів, які задіюються при жуванні.

Існує два різновиди цирконієвих коронок:

  1. Цільні – виготовляються виключно з діоксиду цирконію без додаткового покриття. Найкраще підходять для протезування бічних зубів, бо для них важлива як найбільша міцність;
  2. З керамічним покриттям – коронки, які додатково покриваються тонким шаром кераміки з природним рівнем прозорості. Завдяки цьому такі коронки є найкращим вибором для протезування зубів у зоні посмішки.
  3.  

Установка безметалевих коронок допустима при алергії на метали, протезуванні на імплантати, а також у тих випадках, коли є протипоказання для альтернативних методів. Коронки підходять як для відновлення одного зуба, так й при повній адентії.

Установка цирконієвих коронок у клініці

Установка безметалевих коронок в стоматологічній клініці виконується у суворій відповідності до міжнародних стандартів ортопедичного лікування. Робота здійснюється у кілька етапів:

Вартість послуг:

Безкоштовна консультація!

Дамо відповідь на будь-які питання стосовно лікування зубів і підберемо потрібну програму лікування