ІМПЛАНТАЦІЯ

Інформація про послугу

Дентальна імплантація зубів -це відновлення відсутнього зуба за допомогою штучного кореня зуба (імпланта) та наступним його протезуванням. Технічно це хірургічна операція, метою якої є вживлення в кісткову тканину зубного імпланту. Далі в цей імплант встановлюється абатмент і вже потім зверху ставить коронка. Перевага цього методу лікування перед іншими в ому, що він не стосується сусідніх зубів і вони не беруть на себе навантаження відсутнього зуба.

 

При відсутності двох і більше зубів, особливо підряд, мова йде вже про тотальні роботи і в зубну кістку вживлюються вже 4-6 імплантів, на які встановлюються не окремі коронки, а цілі незнімі конструкції.

 

Покази до імплантації -це відсутність одного або більше зубів, для відновлення жувальної та естетичної функції. Важливо не відтерміновувати лікування, тому що з часом кісткової тканини стає менше, з’являються зміни в яснах, і зубам що залишилися користі мало від відсутності зуба- вони стають більш рухливими, що додає і їм проблем. Також зуби, що знаходяться напроти пустого місця не відчувають опори і втрачають свої функції, Цілісність зубного ряду -один з найважливіших елементів здоров’я Ваших зубів.

 

Як і в будь-якій процедурі, в імплантації є свої протипоказання:

певні захворювання – алергія на анестетики. В такому випадку лікування можна ставити імпланти в медичному сні – порушення згортання крові -СНІД -онкозахворювання -деякі захворювання серцево-судинної системи – нестача кісткової тканини, коли імплант просто немає куди вживлювати. В такому випадку або проводиться кісткова пластика і об’єм кісткової тканини збільшується штучним чином чи пацієнту пропонується інший альтернативний метод лікування без використання імплантів, наприклад, протезування мостом: коли сусідні зуби слугують опорою для мостовидного протезу. Цей спосіб хоча і відновлює жувальну та естетичну функції та має свої недоліки. Наприклад, сусідні зуби можуть не впоратися із додатковим навантаженням і з часом зону протезування потрібно буде збільшувати за допомогою наступних зубів, також, в цьому випадку страждають ясна, вони можуть запалюватися і втрачати свій об’єм.

Етапи імплантації:

 

1. Підготовчий.

Перш ніж розпочати вживлення імпланта в кісткову тканину необхідно:

пройти повну діагностику (зробити комп’ютерну томограму – це найбільш інформативний спосіб перед процедурою імплантаціїї, що покаже практично всі процесу в ротовій порожнині), обов’язково пройти професійну чистку зубів. Будь-який стоматолог вважає, що “робоча поверхня” має бути чистою перед роботою. За зубним нальотом чи каменем можна не помітити карієс, а це інфекція, що може вплинути на результат роботи імплантолога.
впевнитися, що в районі імплантації в ротовій порожнині не має проблем (запалень, карієсу, пародонтиту тощо), якщо такі є, потрібно спочатку розібратися з ними.
здати всі необхідні аналізи, на які направить лікар перед імплантацією, обов’язково повідомити лікаря про свій спосіб життя, перенесені захворювання, шкідливі звички, прийом лікарських засобів. Всі ці фактори можуть суттєво вплинути на приживлення імпланту чи на період реабілітації. Ваш стоматолог має знати про ці фактори, щоб врахувати іх при лікуванні.
2. Імплантація. Сама процедура імплантації проходить достатньо швидко та безболісно. Хірургу-імплантологу потрібно не більше 30 хвилин для вживлення імпланту. Пацієнт зазвичай нічого не відчуває через анестезію. Місце вживлення імпланту зашивається. Через декілька днів необхідно відвідати лікаря з оглядом, де будуть зняті шви і лікар оцінить швидкість заживлення місця імплантації. Далі потрібно декілька місяців для остаточного приживлення імпланту і його обростання тканиною. В залежності від клінічної ситуації кожного пацієнта потрібно 4-6 місяців для цього.

3. Наступний етап імплантації- це встановлення абатменту – це спеціальний штифт, що вставляється в імплант з одного боку, а на іншу його (верхню) частину одягається коронка.

Доглядати за імплантами однаково легко як і за своїми зубами:

 

 

ЩО ТАКЕ ЗУБНІ ІМПЛАНТАТИ?

Чи знаєте ви, що зубні імплантати були знайдені ще за часів цивілізації майя? Це так. Археологи виявили сліди уламків панцира, які були знайдені вбитими в жіночу щелепу у вигляді рудиментарного зубного імплантату.

Звичайно, в наші дні це набагато більш зручний процес.

 

Вже більше 30 років зубні імплантати є популярним і гідним рішенням для заміни відсутніх зубів.

 

Зубний імплантат імітує фактичне формування справжнього зуба, використовуючи його розміщення в корені для стабілізації коронки. Це вимагає хірургічної процедури, але також включає анестезію, щоб мінімізувати дискомфорт.

 

Це також зазвичай ділиться на кілька відвідувань. В якості повноцінної хірургічної процедури доцільно давати роті час на загоєння між процедурами, особливо якщо мова йде про тканини ясен. Залежно від вашого конкретного випадку і необхідної процедури команда стоматологічної клініки Віліда порекомендує вам найкращий курс дій разом з докладним планом лікування.

 

Природні як за відчуттями, так і за функціями, що найбільш вражає, так це те, що зубні імплантати насправді працюють, щоб відновити вашу природну кістку, сприяючи зростанню до тих пір, поки в кінцевому підсумку імплантат і природна кістка не зіллються в одне ціле.

 

У той час як імплантат може служити якорем для замінює зуба, сам імплант часто є замінюючим зубом, служачи одночасно ефективною і привабливою заміною реальної речі в разі пошкоджень.

 

Прибравши з рівняння зубні протези і мостовидні протези, пацієнти отримають постійне і привабливе рішення проблеми відсутніх зубів!

 

Щоб зуб утримувався на місці, під лінією ясен повинно бути щось, що прикріплюється до кістки, щоб утримувати його на місці протягом усього життя при інтенсивному використанні і регулярному зносі. Ось тут-то і стане в нагоді імплант.

 

У зубному імплантаті використовуються коріння з титанового металу, які поміщаються під лінією ясен прямо в лунку кістки. Опинившись на місці, імплант служить новим коренем на тому ж місці, де раніше був імплантований ваш природний зуб.

 

В імплантаті використовується опорний стовп, званий абатментом, який виглядає як крихітний гвинтик, що з’єднує імплантат з коронкою або замінює зубом до того, як коронка буде завершена косметично за вашим смаком.

 

Види стоматологічних імплантатів

 

Є два різних типи імплантатів: ендостальні і поднадкостнічні. Ендостальні імплантат йдуть безпосередньо в ваш щелепної, а поднадкостнічні імплантати йдуть на кістках, поміщених між кісткою і тканиною ясен.

 

Імплантати зазвичай краще мостоподібних протезів, тому що вони самодостатні, спираючись на корінь в якості опори, а не на навколишні зуби. Таким чином, імплант може отримати необхідну підтримку з боку щелепної кістки, замість того, щоб надавати додатковий тиск і пошкоджувати будь-які інші зуби!

 

Вони являють собою постійне рішення, що служить для закріплення коронки, мостовидного протеза або зубного протеза, які замінюють ваші відсутні природні зуби. Імплантати гарантують, що ці частини залишаться на місці і не будуть рухатися і не впливають на вашу повсякденну діяльність, таку як їжа, жування або під час сну.

 

Імплантати-це природний відбір для будь-якого пацієнта, адже самі імплантати натуральні. З часом вони фактично закріплюються у вашій природній кістки-щелепна кістка повільно зростається з імплантатом протягом усього періоду відростання. Довговічність імплантатів також вражає: їх вистачає на 30 років щоденного жування, кусання і подрібнення.

 

Є ряд причин, за якими ви можете стати хорошим кандидатом на установку зубних імплантатів:

 

Наші стоматологи в клініці Віліда розглянуть ваш конкретний випадок, щоб дати вам кращу рекомендацію; це процес, розтягнутий на кілька місяців, тому вкрай важливо, щоб у вас була гнучкість у вашому графіку, щоб забезпечити належний період загоєння.

 

Наша команда в стоматологічній клініці Віліда покаже вам найкращі способи обслуговування та догляду за вашим новим імплантатом, щоб продовжити термін його служби.

 

Імплант може бути дорожче, ніж нехірургічні варіанти, через витрати часу, праці та матеріалів; тим не менш, це всього лише один процес, і він готовий. Ваш імплант не вимагає постійного обслуговування, догляду та спостереження, а також не вимагає видалення.

 

Відновіть свою посмішку сьогодні за допомогою зубного імплантату і почніть нове життя здоров’я зубів!

Безкоштовна консультація!

Дамо відповідь на будь-які питання стосовно лікування зубів і підберемо потрібну програму лікування