Кісткова пластика (остеопластика)

Інформація про послугу

 

Кісткова пластика (остеопластика) – це хірургічна операція для збільшення обсягу кісткової тканини. Ця процедура найчастіше потрібна пацієнтам перед проведенням імплантації. Остеопластика дозволяє «посилити кістку», щоб вживлення імплантату здійснювалося у максимально міцний фундамент для більшої надійності та довговічності.

 

Професійна кісткова пластика у Києві виконується кращими фахівцями стоматологічної клініки «ViLiDA», які щодня стикаються з різними типами маніпуляцій, необхідними перед імплантацією. У клініці використовується сучасне діагностичне та хірургічне обладнання, а також безпечні методи седації для відсутності больових відчуттів та дискомфорту під час процедури.

 

Показання до остеопластики

 

Тільки після діагностики та огляду пацієнта хірург може винести рішення про необхідність проведення кісткової пластики. Найчастіше цей етап підготовки необов’язковий у разі одномоментної імплантації відразу після видалення зуба. Але в ряді випадків остеопластика є показанням у наступних випадках:

 

 

Види кісткової пластики

 

Хірургами клініки «ViLiDA» виконуються усі сучасні різновиди остеопластики:

 

 

Процес виконання кісткової пластики у клініці «ViLiDA»

 

Досвідчені хірурги стоматологічної клініки на регулярній основі виконують остеопластику різного рівня складності. Нарощування кісткової тканини здійснюється безпосередньо у стоматологічному кабінеті з використанням глибокої седації для лікування уві сні або місцевої анестезії, що зводить будь-які больові відчуття до нуля.

 

Сама кісткова пластика може здійснюватися двома способами:

 

  1. Розщеплення кістки – такий тип операції показаний у разі нестачі товщини кістки. За допомогою спеціальних матеріалів кістку розщеплюють та зміцнюють, після чого можна вставляти імплантат відразу або через певний період;
  2. Пересадка кісткового блоку – така операція виконується при дефіциті кісткової тканини як в ширину, так й у висоту. Кістковий матеріал беруть з відділів відсутніх «вісімок» або підборіддя пацієнта й імплантують його у потрібне місце. Власний кістковий матеріал пацієнта приживається набагато краще. Імплантацію після такої операції можна проводити через 6-12 місяців.

Період відновлення після остеопластики досить швидкий. Після операції область імплантації може трохи опухнути, кровити й поболювати. Однак дотримуючись рекомендацій фахівця можна мінімізувати усі неприємні явища.

Безкоштовна консультація!

Дамо відповідь на будь-які питання стосовно лікування зубів і підберемо потрібну програму лікування