Xірургія

Інформація про послугу

Хірургічна стоматологія включає в себе наступні стоматологічні процедури:

 

 

Видалення зубів – найбільш затребувана процедура в хірургічній стоматології. Видалення бувають прості та атипові.

 

Причини видалення зубів:

 

 

Особливу увагу варто приділити на видалення зубів мудрості. По-перше, вони знаходять в досить важкодоступному місці, по-друге, найчастіше вони ростуть неправильно і прорізуються вже пошкодженими чи зіпсованими. Гірше, коли вони ростуть , опираючись на сусідні зуби, тобто зуб ще не прорізався, а пацієнт вже відчуває біль чи відчуття дискомфорту. Всі ці моменти легко діагностуються за допомогою рентгенівських знімків.

 

Перед видаленням зубів важливо розуміти подальший план лікування по відновленню зуба. Адже довга відсутність зуба може призвести до втрати кістки, а це вже більш дороговартісне та довготривале лікування. правильно складений план лікування і правильно поставлений діагноз – це 90 % успіху.

 

Якщо у Вашому плані лікування відновлення даного зуба планується використання імпланту, то важливо щоб і видалення зуба проводив лікар-імплантолог, в якого ви плануєте продовжувати лікування. В будь- якому випадку, в стоматологічних клініках Віліда проводиться видалення спеціальним інструментарієм і за методикою яка дозволяє провести щадне видалення зуба з мінімальною втратою кісткової тканини.

 

Лікування запальних захворювань рота.

 

До таких захворювань відносять інфекційно-запальні захворювання такі як фарингіт, глоссіт, стоматит і гінгівіт. Всі захворювання пов’язані з запальними процесами слизової і при важких формах можуть бути наслідком пародонтозу і можливої втрати зубів. Запускати такі стани не слід, а стоматолог підбере оптимальний для пацієнта метод лікування.

 

Синус ліфтинг.

 

Ключовою особливістю синус ліфтингу є збільшення кісткової тканими на верхній щелепі, достатньої для проведення майбутньої імплантації. В наслідок багатьох причин, наприклад, таких як вікові зміни, анатомічні особливості чи атрофія кісткової тканини, своєї кісткової тканими для проведення імплантації пацієнту може бути недостатньо і йому “підсаджують” спеціальний штучний матеріал, щоб сформувати достатній об’єм кісткової тканини.

 

Перед процедурою хірург за допомогою діагностичних методів родить оцінку кількості кісткової тканини пацієнта, вивчає історію хвороби пацієнта, можливі протипоказання до процедури і приймає рішення про проведення синус ліфтинга. Синус лифтинг, в залежності від об’єму необхідної кількості матеріалу ділять на різні види: відкрити та закритий.

Безкоштовна консультація!

Дамо відповідь на будь-які питання стосовно лікування зубів і підберемо потрібну програму лікування