Видалення кісти зуба

Інформація про послугу

Кіста зуба – це новоутворення, в якому утворюється запальний процес та розмножуються інфекції. В результаті чого відбувається відмирання клітин кореня та збирається гній. Таким чином організм закривається від запалення та розростання.

Спочатку новоутворення, що виникає, не викликає дискомфорту та не проявляється. Але при довгому не лікуванні, воно призводить до розростання капсули та загострення, що стане причиною втрати як одного, так і декількох зубів. Саме тому при виявленні новоутворень, потрібно звернутись до нашої клініки та скористатися відповідними послугами. Ми виконуємо зубозберігаючі операції та використовуємо сучасні терапевтичні методи лікування.

Особливості лікування кісти зубу в нашій клініці

Від чого може виникнути кіста

Існує декілька причин, які можуть викликати новоутворення:

Діагностувати кісту зуба можливо під час прийому фахівців, коли лікар оглянув ротову порожнину і призначив інструментальні дослідження. Це дозволить отримати достовірне уявлення про локалізацію і розміри осередку запалення.

Які методи використовуються для лікування кісти зубу

Існує два методи лікування:

  1. Терапевтичне, яким займаються стоматологи-терапевти ендодонтисти. Можливий, коли розмір кісти не перевищує 8 мм. Під час такого методу очищаються канали та проводиться дезінфекція, а завершуючим етапом буде нове пломбування.
  2. Хірургічне, коли працюють стоматологи-хірурги. Вони поділяються на 3 методи:

Безкоштовна консультація!

Дамо відповідь на будь-які питання стосовно лікування зубів і підберемо потрібну програму лікування