Мікропротезування зубів (вкладки)

Інформація про послугу

Що таке вкладка і чим вона краща пломби

Лікування карієсу – це процес, спрямований на видалення пошкоджених некротизованих зубних тканин і заміщення їх штучної пломбою. У стоматології пломбування зубів здійснюється за допомогою пломб з композитних матеріалів, а також керамічних вкладок. Щоб зрозуміти, чому саме вкладки зараз вважаються найкращим вирішенням проблеми карієсу, розберемося що таке пломба, а що – вкладка.

Пломба – це штучна реставрація пошкодженого зуба, яка найбільш часто виконується з використанням фотокомпозити. Пломба зуба показана в тих випадках, коли пошкоджена порожнину, яку необхідно заповнити, невеликого розміру. Також пломбування найбільш часто застосовується при пришийковому карієсі незалежно від положення зуба і для пацієнтів, у яких спостерігається підвищений ступінь стирання зубів.

Керамічна вкладка – це індивідуальний мікропротез, що виготовляється в лабораторних умовах, який в точності відповідає формі пошкодженого зуба. За допомогою вкладки здійснюється лікування зубів, виправляються дефекти, завдяки чому зуб набуває колишню форму і колір, а також захищається від руйнування в подальшому.

Кераміка за своїми характеристиками максимально наближена до природньої  емалі людини – по світловідображенню, кольором, міцності, а також по відсутності будь-яких алергічних непереносимістей. Керамічні вкладки навіть з часом не змінюють свій колір і не втрачають міцності. Спираючись на ці якості, керамічні вкладки більше підходять для заміщення руйнувань зубної тканини великого розміру, ніж пломби.

Пацієнту необхідно відвідувати стоматолога кілька разів, так як виготовлення вкладки проводиться в лабораторії. На першому сеансі здійснюється підготовка порожнини в зубі – видаляються всі пошкоджені зубні тканини. Після цього робиться відбиток зубних рядів з кожної щелепи. Потім встановлюється тимчасова пломба.
Зубний технік виготовляє індивідуальну відновну вкладку зі стоматологічної кераміки. На другому сеансі стоматолог приміряє її до зуба, у якщо все ідеально збігається, здійснює фіксацію вкладки за допомогою композиту подвійного затвердіння.

Чим керамічна вкладка краще пломби?
• Термін служби вкладки становить не менше 10 років, що значно довше ніж у традиційної пломби;
• Завдяки індивідуальному виготовленню вкладки поза порожниною рота анатомічна форма зуба в точності повторюється за рахунок додання виробу ідеально підігнаних контурів;
• Кераміка має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу. Вона також не змінює свій колір від частого вживання чаю, кави, барвників в напоях і куріння;
• Виберіть більш естетичні за рахунок прозорості матеріалу, що дозволяє точно потрапити в колір зуба;
• Найвища міцність, зносостійкість і надійність фіксації упрочняют зуб і перевершують будь-яку пломбу.

Вартість послуг:

Безкоштовна консультація!

Дамо відповідь на будь-які питання стосовно лікування зубів і підберемо потрібну програму лікування