Металева брекет-система

Інформація про послугу

Металеві брекети – все, що ви про них не знали

Металева брекет-система – одна з найнадійніших, дієвих та перевірених часом конструкцій, призначена для виправлення зубних аномалій та прикусу. Металеві брекети прості в установці, відрізняються найдоступнішою ціною, а їхня популярність обумовлена ​​ефективністю, яка здатна перевершити інші аналогічні системи.

За встановлення брекетів відповідає ортодонт, головне завдання якого полягає в тому, щоб подарувати пацієнтові гарну усмішку, зробити присмак фізіологічно правильним, а зуби якомога рівнішими.

Система металевих скоб може встановлюватися як дітей, так дорослих. Починаючи з 7-ми років, дітям вже можна ставити брекети, проте дитячий ортодонт радить дочекатися 12-ти або 14-ти років – цей період вважається найбільш оптимальним для виправлення існуючих проблем зі скривленням зубного ряду.

Особливості конструкції металевих брекетів

Стандартна система брекетів складається з наступних елементів:

Різновиди металевих брекет-систем

Виділяють дві основні групи брекетів із металу:

  1. Вестибулярні – класичні скоби, що встановлюють на зовнішню видиму поверхню зубів;
  2. Лінгвальні – більш естетичні та непомітні системи, що встановлюються на внутрішню поверхню зубів, за рахунок чого вони залишаються абсолютно непомітними.

Також можна виділити дві групи брекетів на кшталт кріплення:

  1. Лігатурні – система фіксується з допомогою спеціальних еластичних гумок (лігатур). Замість гумок можуть використовуватися срібні, сталеві або алюмінієві міні-дроти;
  2. Безлігатурні – фіксація таких саморегулівних систем здійснюється за рахунок кріплення за допомогою кліпсів або мікрозамків.

Лігатурні брекети з металу відрізняються найдоступнішою ціною. Також вони досить зручні в носінні. Однак еластичні лігатури з часом розтягуються і раз на 1-1,5 місяці їх потрібно міняти.

На безлігатурні брекети ціна вища, але замочки міняти не потрібно. Завдяки цьому часто відвідувати ортодонт не доведеться.

Як довго носити металеві брекети?

Тривалість носіння металевих брекетів залежить від складності зубних аномалій та порушення прикусу. Максимальний термін носіння – 2,5 роки. Найчастіше пацієнти носять брекети трохи більше 2-х років, а разі легкого викривлення буде достатньо близько 1-го року.

Дізнатися точніший термін носіння брекетів можна на консультації у ортодонта, який врахує характер порушення, міжзубну відстань, стан ротової порожнини та вік пацієнта. Також важливий і вибір виду брекет-системи. Так, наприклад, брекети, що саморегулюються, носяться на 3-6 місяців менше, ніж лігатурні.

Дізнатися більше корисної інформації про встановлення та носіння металевих брекетів ви можете, записавшись на прийом до ортодонту в стоматологічній клініці ViLiDa.

Вартість послуг:

Безкоштовна консультація!

Дамо відповідь на будь-які питання стосовно лікування зубів і підберемо потрібну програму лікування