Чищення зубів Air Flow

Service Information

Професійна чистка зубів у стоматолога річ вже досить буденна і кожна освічена людина знає, що для здоров’я зубів потрібно раз на пів року або й частіше приходити на процедуру професійної чистки зубів.

 

Існує декілька методів чистки і всі вони ефективно видаляють наліт та зубний камінь. Різниця в підході, вподобаннях лікаря та клінічній ситуації пацієнта.

 

Одним із високоефективних та інноваційних методів чистки зубів є метод Profiflex (Профіфлекс).

 

Це видалення зубного каменю та зубного нальоту за допомогою струменя з використанням спеціального порошку.

 

Переваги такої чистки:

 

  1. Цілковито безболісна процедура, під час якої не виникає неприємних відчуттів.
  2. Невелика тривалість самої процедури.
  3. Не завдає шкоди яснам. Чистка виконується під строго обмеженим тиском, тому кожен міжзубний проміжок очищується і не пошкоджуються м’які тканини пародонту.
  4. Ефективність. Чистка Profiflex «відбілює» зуби завдяки тому що знімається пігментований наліт з емалі і повертається природня білизна зубів без пошкодження її структури.
  5. Універсальність. Ця технологія дозволяє очистити досить важкодоступні місця муж зубами. Для володарів імплантатів, мостів та коронок і брекетів це єдина підходяща чистка.
  6. Не шкідливий для зубів. Гарантія безпеки полягає в тому, що порошок, який використовується м’який і мілко дисперсний, тому не порушує структуру емалі та не дряпає її.

 

Отримати цей вид чистки ви можете в клініці Віліда на Оболоні, де вам запропонують гарні умови обслуговування та найкращі стоматологи.

Service cost:

Free consultation!

We will give answers to any questions regarding dental treatment and select the right treatment program