ІМПЛАНТАЦІЯ

Service Information

Дентальна імплантація зубів -це відновлення відсутнього зуба за допомогою штучного кореня зуба (імпланта) та наступним його протезуванням. Технічно це хірургічна операція, метою якої є вживлення в кісткову тканину зубного імпланту. Далі в цей імплант встановлюється абатмент і вже потім зверху ставить коронка. Перевага цього методу лікування перед іншими в ому, що він не стосується сусідніх зубів і вони не беруть на себе навантаження відсутнього зуба.

 

При відсутності двох і більше зубів, особливо підряд, мова йде вже про тотальні роботи і в зубну кістку вживлюються вже 4-6 імплантів, на які встановлюються не окремі коронки, а цілі незнімі конструкції.

 

Покази до імплантації -це відсутність одного або більше зубів, для відновлення жувальної та естетичної функції. Важливо не відтерміновувати лікування, тому що з часом кісткової тканини стає менше, з’являються зміни в яснах, і зубам що залишилися користі мало від відсутності зуба- вони стають більш рухливими, що додає і їм проблем. Також зуби, що знаходяться напроти пустого місця не відчувають опори і втрачають свої функції, Цілісність зубного ряду -один з найважливіших елементів здоров’я Ваших зубів.

 

Як і в будь-якій процедурі, в імплантації є свої протипоказання:

певні захворювання – алергія на анестетики. В такому випадку лікування можна ставити імпланти в медичному сні – порушення згортання крові -СНІД -онкозахворювання -деякі захворювання серцево-судинної системи – нестача кісткової тканини, коли імплант просто немає куди вживлювати. В такому випадку або проводиться кісткова пластика і об’єм кісткової тканини збільшується штучним чином чи пацієнту пропонується інший альтернативний метод лікування без використання імплантів, наприклад, протезування мостом: коли сусідні зуби слугують опорою для мостовидного протезу. Цей спосіб хоча і відновлює жувальну та естетичну функції та має свої недоліки. Наприклад, сусідні зуби можуть не впоратися із додатковим навантаженням і з часом зону протезування потрібно буде збільшувати за допомогою наступних зубів, також, в цьому випадку страждають ясна, вони можуть запалюватися і втрачати свій об’єм.

Етапи імплантації:

 

1. Підготовчий.

Перш ніж розпочати вживлення імпланта в кісткову тканину необхідно:

пройти повну діагностику (зробити комп’ютерну томограму – це найбільш інформативний спосіб перед процедурою імплантаціїї, що покаже практично всі процесу в ротовій порожнині), обов’язково пройти професійну чистку зубів. Будь-який стоматолог вважає, що “робоча поверхня” має бути чистою перед роботою. За зубним нальотом чи каменем можна не помітити карієс, а це інфекція, що може вплинути на результат роботи імплантолога.
впевнитися, що в районі імплантації в ротовій порожнині не має проблем (запалень, карієсу, пародонтиту тощо), якщо такі є, потрібно спочатку розібратися з ними.
здати всі необхідні аналізи, на які направить лікар перед імплантацією, обов’язково повідомити лікаря про свій спосіб життя, перенесені захворювання, шкідливі звички, прийом лікарських засобів. Всі ці фактори можуть суттєво вплинути на приживлення імпланту чи на період реабілітації. Ваш стоматолог має знати про ці фактори, щоб врахувати іх при лікуванні.
2. Імплантація. Сама процедура імплантації проходить достатньо швидко та безболісно. Хірургу-імплантологу потрібно не більше 30 хвилин для вживлення імпланту. Пацієнт зазвичай нічого не відчуває через анестезію. Місце вживлення імпланту зашивається. Через декілька днів необхідно відвідати лікаря з оглядом, де будуть зняті шви і лікар оцінить швидкість заживлення місця імплантації. Далі потрібно декілька місяців для остаточного приживлення імпланту і його обростання тканиною. В залежності від клінічної ситуації кожного пацієнта потрібно 4-6 місяців для цього.

3. Наступний етап імплантації- це встановлення абатменту – це спеціальний штифт, що вставляється в імплант з одного боку, а на іншу його (верхню) частину одягається коронка.

Доглядати за імплантами однаково легко як і за своїми зубами:

 

Service cost:

Free consultation!

We will give answers to any questions regarding dental treatment and select the right treatment program