Імпланти Biohorizont

Service Information

Імплантати BioHorizons: ключові переваги, показання та протипоказання до застосування

Найбільш сучасною методикою відновлення одиничного або повної відсутності зубів зараз вважається дентальна імплантація. Завдяки підвищеному рівню надійності і естетичності даний метод знайшов широкий попит. Імплантати мають завидною міцністю, яка здатна перевершити натуральний зуб. Візуально ж відрізнити такі імплантати від власних зубів практично неможливо – вони чудово зливаються із зубним рядом.

Імплантати BioHorizons можуть похвалитися високою довірою серед пацієнтів – саме їх найчастіше вибирають для проведення дентальної імплантації.

Імплантати BioHorizons показано встановлювати в наступних випадках:

Установка імплантатів допомагає вирішити не тільки естетичні проблеми. За допомогою BioHorizons вдається зберегти сусідні зуби, які з часом через порушення в зубному ряду можуть пошкодитися.

Особливості імплантатів BioHorizons

Імплантати BioHorizons – основні переваги установки
Імплантати BioHorizons вельми популярні у пацієнтів стоматологічної клініки «ViLiDa». Такий попит досягається за рахунок можливості установки навіть в найскладніших випадках, а також найкращому співвідношенню якості і ціни.

Також не можна не відзначити й інші їхні переваги:

Протипоказання
Ряд патологій може виступати в якості протипоказань до імплантації:

Отримати більш детальну консультацію по установці імплантів BioHorizons і записатися на прийом до фахівця можна вже зараз, звернувшись в стоматологічну клініку «ViLiDa», або зателефонувавши нам за номером, вказаним на сайті.

Free consultation!

We will give answers to any questions regarding dental treatment and select the right treatment program