Керамічні брекети

Service Information

КЕРАМІЧНІ БРЕКЕТИ

 

Керамічні брекети – це одне з кращих сучасних рішень проблем з викривленням прикусу, при якому ортодонтичне лікування проходить максимально комфортно для пацієнта. Керамічні брекет-системи ефективно допомагають виправити нерівність зубів. При цьому вони мають кращу естетику й практично непомітні у порівнянні з класичними аналогами з металу.

 

Різновиди керамічних брекетів

 

Сучасні ортодонтичні системи для виправлення прикусу мають конструкцію з силової дуги та замків (брекетів). Під час носіння системи дуга поступово впливає на зуби, повертаючись у своє початкове положення. За рахунок цього зуби приймають правильну позицію для досягнення красивої рівної посмішки та виправлення патологій прикусу.

 

У стоматологічній клініці використовують два різновиди брекет-систем:

 

  1. Лігатурні – ортодонтична дуга у таких системах фіксується під потрібним кутом за допомогою додаткових гумок або проволочок, які незважаючи на невелику масивність залишаються менш помітними за рахунок кераміки. Регулювати лігатурні брекети потрібно частіше – у середньому 1 раз на місяць. Крім цього, період лікування з їх допомогою зазвичай триваліший;
  2. Безлігатурні – у саморегулюючих брекет-систем немає лігатур, що фіксують ортодонтичну дугу. Замість цього на замках передбачені спеціальні пази. Завдяки цьому такі брекети більш компактні та менш помітні. Крім того, з ними скорочується період лікування та частота візитів до ортодонта.

 

Особливості встановлення керамічних брекет-систем

 

Ортодонтичне лікування проходить у кілька етапів. Перед безпосередньою установкою брекетів необхідно:

 

 

Процес встановлення керамічних брекетів у стоматологічній клініці займає не більше години. Сама процедура не доставляє пацієнтові дискомфорту та не викликає больових відчуттів. Установка здійснюється у кілька етапів:

 

  1. У ротову порожнину встановлюється спеціальний розширювач, який не дасть пацієнтові закрити рот;
  2. Зуби обробляють спеціальним гелем для більш міцної та надійної фіксації замків;
  3. На кожен зуб встановлюють брекети, разміщення яких точно розраховується стоматологом-ортодонтом. Завдяки правильній позиції у процесі носіння зуби будуть рухатися у правильному напрямку;
  4. Встановлюється дуга, спосіб фіксації якої залежить від обраної конструкції;
  5. При необхідності на жувальні зуби встановлюють щокові замочки та кільця.
  6.  

Після установки ортодонт консультує пацієнта по правильному догляду за брекет-системою.

 

Переваги та недоліки керамічних брекетів

 

Брекет-системи з кераміки зараз дуже популярні, що пояснюється їх незаперечними перевагами:

 

 

Серед недоліків таких брекетів можна відзначити не найвищу міцність, яка поступається металевим та сапфіровим аналогам. Однак це найоптимальніший варіант з позиції ефективного лікування, хорошої естетики та доступної вартості.

Free consultation!

We will give answers to any questions regarding dental treatment and select the right treatment program