Комп’ютерна томографія зубів і зубощелепної системи

Service Information

Комп’ютерна томографія (КТ) – являє собою інформативний та достовірний метод дослідження зубної та щелепної системи. Завдяки томографу отримується 3-вимірне зображення. Саме тому часто можливо зустріти назву панорамний знімок 3D. Така томографія дозволяє лікарю ставити точний діагноз та обрати оптимальне лікування.

Завдяки клініці, ви зможете отримати якісні послуги та зробити панорамний знімок 3D. Для цього нашими спеціалістами використовується найсучасніша апаратура для діагностування, в тому числі і апарат для проведення комп’ютерної томографії. Він має прогресивне програмне забезпечення, відповідальне за обробку панорамного 3D-знімку та отримання достовірної інформації по вашим щелепам і зубам.

Для звернення в нашу клініку та запису на КТ, вам потрібно надати онлайн форму. Ві також можете звернутися за контактним номером та отримати необхідну консультацію спеціаліста.

Особливості комп’ютерної томографії

Використання КТ досить виправдане. Завдяки ньому можливо отримати:

Коли потрібно робити КТ зубів та щелепи

Лікарі можуть назначати обстеження в наступному випадку:

При зверненні в нашу клініку ви отримаєте повноцінне обстеження комп’ютерної томографії зубів. Завдяки їй можливо дослідити:

Free consultation!

We will give answers to any questions regarding dental treatment and select the right treatment program