Металокерамічні коронки

Service Information

особливості установки і догляду, показання до установки

Металокерамічні коронки – це особлива ортопедична конструкція, яка виготовляється з міцної основи з металу і покривається фінішним захисним шаром на основі стоматологічної кераміки.

Для виробництва підстави МК коронки можуть використовуватися такі види металів, як нікель, титан, золото та ін. Керамічне покриття наноситься на підставу шар за шаром. Після кожного нового шару здійснюється термічна обробка вироби. Дана технологія дозволяє створити надміцне зчеплення кераміки і металу.
Показання до установки металокерамічних коронок

Протезування за допомогою металокераміки здійснюється при наявності анатомічної, функціональної або ж естетичної неповноцінності зубного ряду.

Установка коронок з МК показана в ряді основних випадків:

У ряді випадків металокерамічні коронки ставлять в якості шінірующіх конструкцій при пародонтіческіх захворюваннях в легкій або середній стадії.

Переваги металокерамічних коронок

Металокераміка не просто так стала найбільш затребуваним матеріалом для виготовлення коронок. Вона має безліч переваг перед зубними протезами з інших матеріалів. Серед головних плюсів МК коронок варто виділити:

Головне достоїнство металокерамічних протезів – довговічність. МК коронки здатні прослужити понад 12 років, не завдаючи будь-яких незручностей і не втрачаючи своїх початкових функціональних і естетичних властивостей.

Як здійснюється установка металокерамічних коронок?

На початковому етапі протезування проводяться підготовчі процедури, після чого стоматолог приступає до підточки зуба, щоб він відповідав розмірам коронки. Стоматолог-ортопед робить зліпок зубів для створення моделі майбутнього протеза. Сама коронка виготовляється в зуботехнічній лабораторії.

Зазвичай виробництво металокерамічних коронок займає деякий час. Без урахування часу лікування, тривалість всього процесу протезування може займати близько 10 днів – за цей час пацієнт відвідує стоматолога не менше 3-х разів.

Поки зубними техніками виготовляються постійні коронки, пацієнту встановлюються пластмасові тимчасові конструкції, які захищають зуби після обточування від зовнішнього впливу. Коли виріб готовий, його приміряють для перевірки, щоб зрозуміти чи зручно пацієнтові. Якщо все нормально, коронка фіксується за допомогою особливого розчину на імплантат.

Як доглядати за коронками з металокераміки

З метою профілактики фахівці радять раз на півроку відвідувати стоматологічну клініку для шліфування

Free consultation!

We will give answers to any questions regarding dental treatment and select the right treatment program