Мостоподібні протези

Service Information

Міст або мостоподібний протез – це окрема категорія незнімних протезів, за допомогою якого виконується відновлення одного або відразу декількох зубів, які розміщені поруч один з одним. Особливістю такого протеза є опора, яка фіксується на сусідні здорові зуби, утворюючи тим самим своєрідний міст.

Професійне встановлення мостоподібного протеза у Києві виконується фахівцями стоматологічної клініки. Висококваліфіковані стоматологи-ортопеди роблять усе, щоб повернути пацієнтові красиву та природну посмішку.

Показання до установки мостоподібного протеза

Установка моста найбільш доцільна при втраті зубів, які стоять поруч один з одним. Це може бути один зуб або два, а в окремих випадках й відразу три. При відсутності чотирьох сусідніх зубів вдаються до інших методів протезування, наприклад, до поєднання імплантату та протеза.

До основних показань до установки мостоподібного  протеза відносять:

  1. Наявність у пацієнта протипоказань до імплантату
  2.  

Варто відзначити, що таких протипоказань вкрай мало й найчастіше пацієнтам краще вдаватися до протезування на імплантатах. Найчастіше альтернативою установці моста буде лікування та усунення тих проблем, які заважають виконувати імплантацію, тобто виключення тих самих небагатьох протипоказань.

  1. Страх пацієнта перед кістково-пластичною операцією

У деяких випадках перед імплантацією необхідно провести кістково-пластичну операцію, яка лякає пацієнтів. Ця проблема легко вирішується фахівцями клініки завдяки використанню сучасних методів антистрес-лікування. В іншому ж випадку можна вдатися до установки моста, якщо це дозволяє існуюча проблема.

  1. Пошкодження опорних зубів

Якщо на опорних зубах присутні серйозні пошкодження, наприклад, карієс у запущеній стадії або великі пломби, препарувати (обточувати) таку опору буде не так шкода, як здоровий зуб.

Мостоподібні протези, використовувані в стоматологічній клініці

У клініці використовуються наступні типи мостоподібних протезів:

У стоматологічній клініці у Києві використовуються мостоподібні протези, які виготовляють з таких сучасних матеріалів, як:

Інші види протезів, наприклад, суцільнолиті або металеві штамповані, стоматологи-ортопеди встановлювати не рекомендують, бо вони сильно поступаються сучасним аналогам в естетиці.

Процес установки мостоподібного протеза

В першу чергу пацієнт проходить повну діагностику й огляд ротової порожнини на предмет наявності стоматологічних захворювань. У разі їх виявлення проводиться терапевтичне лікування. Тільки після такого лікування фахівець приступає до препарування зубів та зняття зліпків. На час поки виготовляються постійні коронки, встановлюються тимчасові протези.

Сам процес установки моста проводиться тільки після попередньої примірки готової конструкції. Якщо вона підходить, виконується фіксація для герметичного та щільного прилягання коронок до здорових опорних зубів

Free consultation!

We will give answers to any questions regarding dental treatment and select the right treatment program