ОРТОПАНТОМОГРАМА (ОПТГ)

Service Information

ОПТГ (Ортопантомограма) – це один із базових методів в стоматології, завдяки чому можливо зробити панорамний знімок зубного ряду та оцінити повний стан зубної та щелепної системи. Ортопантомограма часто призначається після попереднього огляду. Може бути відокремлено, або в рамках повноцінного обстеження, яке проводиться разом с КТ(комп’ютерна томографія) чи конкретними знімками зубного ряду.

Наша клініка використовує сучасне обладнання – ортопантомограф, який здатний створювати невелике променеве навантаження та забезпечити 100% безпеку для вас під час рентген-опромінення. Для того, щоб замовити послугу, ви зможете записатись на нашому сайті, або подзвонити менеджерам та по телефону домовитись на час візиту.

Особливості панорамного знімку

В стоматолоії ортопантомограма використовується в таких випадках:

Коли призначається панорамний знімок зубів

Ортопантомограма призначають при первинному огляді перед самим терапевтичним, ортодонтичним або хірургічним лікуванням зуба. Показання на призначення ОПТГ можуть бути різними в залежності від проявів, з яким звернувся пацієнт. Панорамний знімок зубощелепної системи допомагає виявити наступні стоматологічні особливості та проблеми:

Також панорамний знімок знадобиться в разі:

Але, не залежно від всіх переваг, ортопантомограма має і недоліки. Протипоказання для діагностики зубів з використанням ОПТГ – це вагітність (Особливо заборонено в перший та третій триместри).

Крім того, в нашій клініці ви зможете зробили комп’ютерну томографію, яка має більш високу точність обстеження та інформативність, що допомагає дослідити зубощелепну систему. Для більш детальної інформації ви можете звернутись до нас та отримати всі необхідні послуги та консультації.

Free consultation!

We will give answers to any questions regarding dental treatment and select the right treatment program