Пластика вуздечки язика

Service Information

 

Пластика вуздечки – це малоінвазивна стоматологічна процедура, яка здійснюється у порожнині рота. Хірургом-стоматологом підрізається вертикальна перетинка під язиком, що дозволяє поліпшити його рухливість.

 

Зазвичай ще у ранньому віці у дітей усувають існуючі патології формування вуздечки язика: при проблемах зі смоктанням у немовлят чи при порушеннях розвитку мови у дітей старшого віку. Однак у ряді випадків цю вроджену патологію виявити у дитинстві не вдається, через що виникає необхідність пластики вуздечки язика вже у дорослому віці.

 

Швидко, якісно та безболісно пластику вуздечки язика виконують фахівці стоматологічної клініки «ViLiDA» у Києві, до яких ви можете записатися на прийом вже зараз.

 

Пластика вуздечки у дорослих – показання та протипоказання

 

Малоінвазивне підрізання вуздечки язика рекомендується при наявності наступних проблем у людей дорослого віку:

 

 

Також у даної процедури є протипоказання:

 

 

При наявності стоматологічних захворювань необхідно вилікувати їх перш ніж виконувати пластику вуздечки язика.

 

Як здійснюється пластика вуздечки язика у клініці «ViLiDA»?

 

Принцип малоінвазивної пластики заснований на підрізанні вуздечки язика – невеликий надріз дозволяє подовжити перетинку для поліпшення рухливості язика. Після такого підрізання пацієнт зможе вільно рухати ним та вільно діставати до верхнього неба навіть при відкритому роті. Поліпшення рухливості позитивно позначається на процесі жування та чіткості дикції.

 

Хірург-стоматолог клініки «ViLiDA» при виконанні пластики вуздечки язика дотримується наступного протоколу дій:

 

 

Вся процедура займає 20-25 хвилин, з яких більший час потрібен на те, щоб подіяла анестезія. Після пластики вуздечки пацієнт може відразу повернутися до повсякденних справ.

 

Процес реабілітації після підрізання вуздечки

 

Період відновлення після пластики вуздечки у дорослих займає не більше трьох днів. Прискорити реабілітацію допоможуть рекомендації лікаря, яких потрібно обов’язково дотримуватися. При дотриманні всіх правил гігієни та догляду за цією областю, загоєння буде протікати максимально безпроблемно.

 

Кілька днів після процедури слід використовувати антисептичні засоби. У ряді випадків можуть бути прописані знеболюючі та антигістамінні препарати, які допоможуть запобігти ризику сильного набряку та алергії. Призначати медикаменти після процедури може тільки лікуючий стоматолог.

 

Переваги виконання пластики вуздечки язика у клініці «ViLiDA»

 

 

Free consultation!

We will give answers to any questions regarding dental treatment and select the right treatment program