Протезування на імплантатах

обложка услуги

Відновити один або кілька втрачених зубів допоможе сучасний прогресивний метод протезування на імплантатах. Такий спосіб дозволяє уникнути використання знімних протезів, які до недавнього часу були єдиним можливим вирішенням проблеми втрати всього зубного ряду. Професійне якісне протезування на імплантатах у Києві виконують досвідчені фахівці стоматологічної клініки.

Принцип протезування на імплантатах для відновлення зубів

Імплантат – це своєрідний штучний корінь для зуба. Виготовляються імплантати найчастіше з титанового сплаву, який характеризується повною біосумісністю з живими тканинами та високою міцністю. Принцип протезування на імплантатах можна пояснити наступним чином:

 1. У щелепну кістку на місці втраченого зуба імплантується титановий стрижень, який буде виконувати роль кореня;
 2. При необхідності здійснюється підсаджування кісткових тканин;
 3. Після установки імплантат повинен прижитися – для цього буде потрібним деякий час;
 4. Потім на стрижень імплантату встановлюють абатмент – особливий перехідник для фіксації коронки;
 5. Завершальним етапом протезування буде установка коронки, відповідної форми до втраченого зуба.

Коронки для імплантатів

Після протезування на імплантатах у клініці використовують кілька видів сучасних коронок, які відповідають високим вимогам міцності та естетичності:

 1. Цирконієві та керамічні коронки

Найбільш популярні й затребувані види коронок, які дуже міцні та максимально точно імітують природну зубну тканину. Вони володіють природною прозорістю, завдяки чому такі коронки практично не відрізняються від справжнього зуба. Цирконій та кераміка володіють повною біосумісністю з організмом, а також стійкі до барвників, завдяки чому не темніють й не змінюють відтінок з часом. Коронки з цирконію та кераміки рекомендують встановлювати для відновлення зубів у зоні посмішки, але їх можна також використовувати й для жувальних зубів.

 1. Металокерамічні коронки

Такі коронки можуть похвалитися завидною довговічністю та міцністю при порівняно невисокій й більш доступній ціні. Вони прекрасно підходять у тих випадках, коли потрібно відновити втрачені жувальні зуби.

 1. Тимчасові коронки

Встановлюються на період виготовлення постійних коронок або на час приживлення імплантату. Такі тимчасові коронки виготовляють з пластмаси, фотополімерів та інших подібних матеріалів.

Переваги протезування на імплантатах в клініці

 • Досвідчені фахівці – висококваліфіковані майстри в області імплантації та протезування допоможуть відновити естетику здорової посмішки навіть у найскладніших ситуаціях;
 • Повна підготовка до імплантації – перед імплантацією проводиться комплексна діагностика за допомогою комп’ютерного томографа, що дозволяє отримати максимально докладні об’ємні знімки порожнини рота для оцінки стану зубів та ясен;
 • Сучасні методи імплантації – фахівці клініки спираються на прогресивні щадні методи імплантації для максимального комфорту пацієнтів та швидкого реабілітаційного процесу;
 • Гарантія здорової красивої посмішки – якісно виконана реставрація не буде відрізнятися від справжнього зубного ряду;
 • Максимальна точність лікування – у клініці використовується сучасний дентальний мікроскоп для збільшення, щоб лікування здійснювалося з максимальною точністю.
 •  

Створення комфортних умов для пацієнта – фахівцями використовуються робочі антистрес-методики, у тому числі седація

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

 • Коронка металокерамічна на імплантанті цементна фіксація

  7140.00
 • Коронка пресована кераміка(E.Max ) на імплантанті цементна фіксація

  8925.00