Vector-терапія

Service Information

Вектор терапія в стоматології

 

Вектор терапія -це лікування захворювань пародонту спеціальним апаратом. Цей апарат, вектор, діє безпосередньо на причину виникнення запалення, а саме на бактерії. Важливо вчасно розпочати лікування ясен тому що ясна -це основа здоров’я зубів. Якщо страждає основа, то і зуб не буде почувати себе добре.

 

Задавнені стадії захворювання ясен призводять до втрати навіть повністю здорових зубів і перешкоджають лікуванню (відновленню) зубів за допомогою імплантації.

 

Принцип дії вектору дуже простий- ультразвуком вимиваються бактерії з їх середовища, в наслідок чого усувається причина захворювання. Процедура настільки комфортна та безболісна, що її роблять без анестезії.

 

Достатньо всього 1-2 відвідувань з використанням вектору, щоб отримати бажаний результат та здорові ясна.

 

Вектор терапія застосовується для таких захворювань як гінгівіт, пародонтит, пародонтоз. За допомогою вектора усуваються зубні бляшки, зубний наліт, зубний камінь, ендотоксини, бактрії, що викликають захворювання ясен.

 

Коли необхідно звернутися до пародонтолога?

 

Якщо у Вас вже були проблеми з яснами, то необхідно щопівроку проходити профілактичний огляд

 

Якщо з’явилась кровотеча ясен та дискомфорт. Це перші ознаки запальних процесів в яснах і необхідно з’ясувати їх причини та позбавитися їх.

 

Якщо Ваші зуби стали рухливими. Це стається коли тканини ясен слабнуть і вони вже не в змозі тримати зуби мічно. Як правило причина цього -запалення ясен.

 

Причини лікування вектором в клініці Віліда:

 

 

Запишіться на прийом до лікаря вже зараз! Здорові ясна -основа здоров’я зубів!

Free consultation!

We will give answers to any questions regarding dental treatment and select the right treatment program