Ортодонтичні капи (елайнери)

Інформація про послугу

Вирівнювання зубів за допомогою прозорих елайнерів

Ви хочете вирівняти зуби, але не хочете носити брекети? Є прекрасна альтернатива- прозорі капи. Ці елайнери виготовлені із спеціального медичного прозорого матеріалу і практично не помітні при носінні. 

Елайнери виготовлюються індивідуально. Успіх лікуванння полягає у спеціальному програмному забезпеченні, що точно та чітко розраховує план лікування, прогнозований результат та кількість кап і час їх носіння. Безумовно, програма будує план на основі даних пацієнта та його клінічної картини. Пацієнт отримує набор з різних кап, які необхідно носити по черзі по мірі вирівнювання зубів, тобто кожна капа призначена для певної кількості часу а потім носиться наступна. Пацієнт має строго дотримуватися рекомендацій та приписів ортодонта. Час носіння кожної капи протягом доби -22 години. 

За допомогою таких прозорих елайнерів можна виправити наступні проблеми:

Та багато інших.

Переваги цієї системи перед брекетами очевидна:

Єдиним міносум цієї системи може бути її ціна: вони дешевші ніж лінгвальні брекети, але дорожчі ніж звичайно металеві та керамічні. Відвідувати стоматолога ортодонта потрібно буде частіше ніж при лікуванні брекетами. 

В будь якому випадку, звичайно, обирати пацієнту. Але перед вибором важливо взнати все про обидва варіанти лікування та обрати оптимальний з урахуванням способу життя, фінансової складової та комфорту. Приходьте до нашого ортодонта за порадою та оберіть разом що вам до душі.

Безкоштовна консультація!

Дамо відповідь на будь-які питання стосовно лікування зубів і підберемо потрібну програму лікування