Телерентгенограма (ТРГ знімок)

Інформація про послугу

ТРГ (Телерентгенографія) являє собою знімок, завдяки якому можливо провести в прямій і бічній проекції огляд черепу. Завдяки такому виду діагностики, який дуже часто використовується в стоматології, ви зможете виявити зубощелепні аномалії та в подальшому спланувати лікування в ортодонтології.

Завдяки такій процедурі можливо забезпечити інформативність діагностичну цінність в дослідженні для лікаря та з мінімальними спотвореннями. В нашій клініці можливе використання телерентгенографії завдяки сучасному обладнанню, что здатне забезпечити в мінімальних дозах опромінення надати деталізовані зображення черепу та зубощелепної системи.

В чому особливості використання телерентгенографії

Особливостями використання цього виду отримання знімків та обстеження являється:

В яких випадках потрібна телерентгенографія

Призначення даної процедури здійснюється лікарями-ортодонтами. Показаннями для ТРГ можуть бути:

Окрім діагностики ТРГ використовують також для контроля ефективності призначеного лікування. В такому випадку вона призначається до початку процедур, потім в процесі та наприкінці терапії. Це може бути установка брекет-системи, вирівнювання зубаів.

Така процедура достатньо безпечна, тому може призначатися навіть дітям різного віку за умови не більше 1 разу на рік. Серед протипоказань самим головним – це вагітність, деякі захворювання (кровотечі, пневмоторакс, патології).

При зверненні в нашу клініку, ви можете отримати повноцінні та якісні послуги за декілька хвилин.

Безкоштовна консультація!

Дамо відповідь на будь-які питання стосовно лікування зубів і підберемо потрібну програму лікування