Встановлення вінірів, вкладок і коронок

Інформація про послугу

Вініри або Коронки – що потрібно знати

Часто ми бачимо пацієнтів у нашій стоматологічній клініці Віліда, які запитують нас про вініри та коронки. Деякі люди помилково вважають, що ці два методи лікування-одне і те ж.

Хоча і вініри, і коронки схожі за своєю процедурою, процесу проектування і остаточного зовнішнім виглядом, у них є свої відмінності і ідеальні умови, в яких один краще іншого.

Вініри і коронки в чомусь схожі

І вініри, і коронки – це виготовлені на замовлення шматочки порцеляни, які цементуються на окремі зуби. В обох випадках потрібно заздалегідь провести деяку підготовчу роботу з природним зубом, і після її завершення буде зроблений зліпок або сканування залишилася структури. Точна копія вашого рота використовується для проектування та виготовлення вашої індивідуальної реставрації.

Зазвичай на виготовлення коронки або вініра йде пара тижнів. У цей час ви будете носити реставрацію, яка буде утримуватися на місці за допомогою проміжного цементу. Тимчасові коронки і вініри виготовляються з матеріалу, схожого на пластик, і бувають різних відтінків, але вибір може бути обмежений.

Коли прийде час для перманентного вініра або коронки, ви повернетеся в офіс стоматології Віліда на прийом. Під час цього візиту лікар видалить ваш тимчасовий зуб, очистить ваш природний зуб і приміряє постійну реставрацію. Іноді нам потрібно внести незначні зміни в штучний зуб, щоб він ідеально підійшов. Як тільки ви і доктор будете задоволені тим, як виглядає ваш зуб, ми зафіксуємо реставрацію постійним адгезивом.

Вартість коронок і вінірів

У більшості випадків і вініри, і коронки (в залежності від того, з чого вони зроблені) за вартістю не перевищують середньостатистичних цін на ринку України. Нижче в таблиці ви можете подивитися ціни на пропоновані нашою клінікою вініри. Якщо ви правильно доглядаєте за своїми новими зубами, ваші реставрації, швидше за все, прослужать багато років, перш ніж буде потрібно їх оновлення.

Догляд за коронками і вінірами

Хороший домашній догляд допоможе гарантувати, що реставрація і природний зуб під ним залишаться міцними і здоровими. Важливо чистити зуби двічі на день, особливо на лінії ясен, де зуб зустрічається з порцеляною. Ця область називається краєм, і саме там буде сидіти наліт і в кінцевому підсумку зруйнувати ваш зуб, якщо його не Очистити належним чином. Використання зубної нитки допоможе вам видалити частинки їжі між зубами, яких ви не можете дістати при чищенні зубів.

На додаток до належної гігієни будинку вам буде потрібно регулярне відвідування стоматолога для професійного чищення і для ретельного огляду. Поки ви тут, ми можемо зробити рентгенівський знімок вашого стоматологічного кабінету, щоб перевірити стан зуба під ним. Зазвичай, якщо ми можемо виявити проблеми на ранній стадії, їх лікування виявляється простіше і дешевше.

Різниця між коронками і вінірами

Хоча коронки і вініри мають багато спільного, вони обидва мають великі відмінності.

Як виглядають вініри і коронки

Почнемо з того, що порцелянова фанера – це суто косметичний варіант. Ця Реставрація дуже тонка і дуже схожа на штучний ніготь. Вініри покращують зовнішній вигляд ваших передніх зубів. Ці виготовлені покриття надягають на передню частину зуба і злегка перекривають його краю, щоб забезпечити надійну фіксацію.

З іншого боку, коронка, яка може надати вам той же остаточний вигляд, що і вінір, – це Реставрація, яка дійсно відновлює ваш зуб. Вони являють собою закінчені покриття, які надягають на ослаблені або іншим чином пошкоджені зуби, щоб захистити їх від подальших травм. Коронки товщі, ніж вініри, тому Наш стоматолог в клініці Віліда повинен видалити більшу частину структури зуба на першому прийомі. Це стосується всієї задньої і бічних сторін зуба.

Вартість вінірів і коронок в стоматології Віліда

Іноді вініри можуть коштувати дорожче, ніж коронки, особливо коли ми повністю переробляємо посмішку, коли ми встановлюємо їх на всі передні зуби. Це тому, що отримання великої кількості вінірів вимагає значно більше зусиль, щоб гарантувати точну анатомію і відтінок вашої щелепи.

Крім того, якщо у вас є стоматологічна страховка, поліс, швидше за все, не буде платити за вініри, оскільки вони вважаються косметичними (і не обов’язковими). Однак у більшості планів буде стягуватися відповідальність за оплату приблизно 50% вартості коронки.

Вініри проти коронок: що краще для вас

Якщо ви думаєте, що вам потрібна коронка або вінір, але не впевнені, який з них найкраще підходить для вас, заплануйте візит до лікаря. Якщо вам потрібен макіяж посмішки, ми нерідко ставимо поєднання вінірів і коронок. Телефонуйте в наш офіс сьогодні ж!

Безкоштовна консультація!

Дамо відповідь на будь-які питання стосовно лікування зубів і підберемо потрібну програму лікування