Терапевтическая стоматология | Цены на лечение зубов в Киеве

 

 

К терапевтической стоматологии относят:

 

 

Лечение зубов, пораженных кариесом

 

Зачастую лечат очень просто: вычищают зуб от пораженных тканей и ставят пломбу. Если поражения слишком обширные и глубокие, то лечение зубов в Киеве может происходить в несколько этапов – сначала стоматолог поставит временную пломбу, затем постоянную. Вовремя не вылеченный кариес может распространиться на соседние зубы и перерасти в пульпит – воспаление внутренних тканей зуба.

 

 

 

Чаще всего кариес вызывают бактерии, живущие в зубном налете и зубном камне. Поэтому, гигиена зубов – первый и важнейший шаг к профилактике кариеса.

 

 

 

Кариес обнаруживается как визуально – небольшое темное пятно на зубе уже может свидетельствовать о кариозном поражении, так и с помощью диагностики – скрытый кариес или между зубами. Кариозные зубы также могут реагировать на пищу, холодные/горячие продукты, боль в зубе без особой причины и неприятный запах изо рта.

 

 

 

Лечение зубов некариозных поражений эмали

 

К таким заболеваниям относят повышенную стираемость зубов, гиперчувствительность, клиновидный дефект, травмы зуба, и т.д. Чтобы подобрать правильное лечение зубов, цены на которое могут быть также различными, необходима точная диагностика зубочелюстной системы и выявление причин.

 

Пломбирование и лечение зубных каналов

 

Часто происходит из-за пульпита – воспаления нерва зуба в следствие глубокого поражения зуба кариесом. Необходимо вычистить полностью зубные каналы от воспаленных тканей, в народе говорят, убить нерв, если требуется, поставить лекарство в канал, чтобы снять воспаление и убить оставшиеся бактерии. Такое лечение зубов в Киеве, цены также может иметь довольно различные, а его сложность заключается в том, что иногда каналы настолько малы, что невозможно «пройти» внутрь и убрать нерв, бывает, что каналы имеют своеобразную форму, разветвления, что тоже затрудняет работу стоматолога. Плохо пролеченные каналы могут стать причиной потери зуба, т.к. при лечении каналов зуба стоматолог работает практически в слепую, т.к. но не может видеть весь корень.

 

 

 

Но современная стоматология активно развивается и уже сейчас есть ряд методов, позволяющих проводить эффективное лечение зубов в Киеве. Это и постоянный диагностический контроль, и специальный аппарат, измеряющий длину канала (апекслокатор) и самое большое открытие в эндодонтии (лечении корней зуба)- это использование микроскопа. Лечение зубов под микроскопом существенно расширяет возможности стоматолога, т.к. он уже не работает в слепую, а может видеть в 30 раз сильнее, полагаться только на свое зрение.

 

 

 

Безусловно, что любое стоматологическое лечение зубов по желанию пациента может сопровождаться анестезией. При поверхностном или среднем кариесе анестезию можно использовать только если пациент попросит, а вот при глубоких поражениях или пульпите стоматолог сразу предложит Вам обезболивание. Перед использованием анестезии обязательно необходимо провести аллергопробы. Если Вы паталогически боитесь стоматологического лечения, или есть определенные показания, Вы можете лечить зубы в медикаментозном сне. Спросите об этой процедуре у своего врача.

 

 

 

ІНШІ СТАТТІ

Зуби мудрості: видаляти або залишити?

Незважаючи на свою гарну й шляхетну назву, зуби мудрості своєю появою приносять не скільки розуму, скільки проблем і дискомфортних відчуттів. Вісімки можуть дуже довго і болісно прорізуватися, завдаючи при цьому постійний біль,  рости в неправильному напрямку, змінювати прикус, зміщувати природнє  положення сусідніх зубів. А якщо копнути ще глибше, зуби мудрості важко піддаються стоматологічному лікуванню і можуть викликати розвиток патологій на сусідніх зубах.

 

Є люди, яким пощастило – у них зуби мудрості  або зовсім не прорізуються, або прорізуються рівними, здоровими, без будь-яких неприємних відчуттів. Однак не всім природа зробила такий подарунок, і залишається лише одне рішення – видалити вісімки, які заважають спокійно жити.

 

Ми вирішили з’ясувати, чи варто видаляти зуби мудрості і які є протипоказання до даної стоматологічної процедури.

 

Видалити можна, залишити

 

Серед протипоказань до видалення зубів мудрості  можна віднести наступні випадки:

 

  1. Якщо зуби здорові, рекомендується їх залишити в спокої, щоб:

 

  • зберегти природну опору для використання в майбутньому , як опори протеза;
  • запобігти зміщення і хитання сімки;
  • зберегти жувальну функцію при видаленні або втраті сусідніх зубів.

 

  1. Якщо на інший щелепи є зуб “антагоніст”.

 

Коли відбувається видалення однієї з таких вісімок, протилежна втрачає опору, деформується, може висуватися вперед, втрачає жувальну функцію.

 

Якщо третій моляр має оптимальну будову, росте в правильному положенні і здоровий, у видаленні немає необхідності. Існування безлічі особливостей фізіології та анатомії, ускладнюють стоматологічне лікування, а іноді і роблять його неможливим, показань до видалення вісімок буде набагато більше, ніж до їх збереженню.

 

Видалити, не можна залишити

 

Можна виділити кілька найбільш поширених показань до видалення зубів мудрості:

 

  • Зміщення зубного ряду – зуби мудрості часто створюють надлишковий тиск на сусідні зуби. Через це може утворюватися скученість, порушується прикус – зубний ряд просто збивається в купу;
  • Ортодонтичне лікування – будь-який ортодонт при підготовці до установки ортодонтичної системи призначає видалення вісімок. Це сприяє скороченню періоду вирівнювання зубів, а також знижує ризик зміщення зубного ряду, якщо зуби мудрості почнуть прорізатися під час лікування або після його завершення;
  • Ретинованість зубів мудрості і больові відчуття – існує ризик запалення, коли, наприклад, прорізуванню зуба починає заважати «капюшон» з м’якої тканини, під яким скупчуються бактерії. Це істотно ускладнює гігієну порожнини рота і може призвести до хронічних запалень. Капюшон можна висікти хірургічним шляхом, проте рекомендується повне видалення вісімки;
  • Карієс – наявність каріозних уражень на зубах мудрості важко лікувати, тому стоматологи радять просто видалити пошкоджені вісімки.
ЧИТАТИ ДАЛІ
Вініри: за та проти

Перш ні розглянути всі переваги та недоліки вінірів, розберемо що це таке.

Вініри –це тонесенькі пластинки, що «накладаються» на зуби з лицевої сторони.

Загалом вініри встановлюються на зону посмішки, тобто на передні зуби. Вони бувають композитними та з пресованої кераміки.

 

Композитні вініри виготовляться із пластмаси, при встановленні не потребують додаткової підготовки зуба. Але й слугують років 5-10, залежно від того який у вас спосіб життя та як ви доглядаєте за зубами.

 

Вініри з пресованої кераміки – керамічні вініри роблять по типу ультра тонких коронок. Для їх встановлення зуб обточують по бокам та попереду приблизно на 0,5 мм.

 

Звичайно, що такі вініри виглядають максимально природньо, тому і коштують, зазвичай, дорожче. А пластмаса, то завжди пластмаса.
І навіщо ж потрібні вініри?

 

Вони можуть вирішити безліч естетичних проблем:
 Змінити форму зубів
 Змінити колір зубів
 Виправити прикус
 Відновити частково зламаний чи деформований зуб
 «Закрити» діастему – проміжок між зубами.

 

Вініри – це досить простий і естетичний спосіб виправити естетичні недоліки зубів без брекет систем, лазерного відбілювання зубів, коронок чи інших лікувальних методів. Майже всі публічні люди робили і роблять собі ідеальні посмішки за допомогою вінірів. Свої зуби радикально не змінюються, а лише «прикриваються» і великою перевагою вінірів є їх довготривалий термін служби, а догляд точнісінько такий як і в звичайних зубів- гарна гігієна та повноцінний догляд.

Хоч все так гарно і просто, але і у вінірів є свої недоліки:

 

– Вініри, це незворотній процес. Як розумієте, вони потребують обробки зуба, тож якщо з якихось причин ви вирішите від них відмовитись, потрібно буде вирішувати проблеми препарування зубів, це або реставрація, або коронки. Враховуйте також, що через 10-20 років вініри потребують заміни, а це і кошти і час.

 

– Вініри –це або дорого, або не треба робити. Неякісні вініри або погана робота стоматолога здатні не лише зробити штучною посмішку, а й нашкодити зубам та яснам.

 

Тож переконайтеся, що ваш лікар -справжній професіонал. Почитайте відгуки, подивіться його роботи, переконайтеся, що довіряєте саме тому, до кого лежить душа.

 

Тож, як то кажуть, «краса потребує жертв, в даному випадку – зубів) Вірніше сказати їх частини, але точно можемо сказати, що воно того варте! Звісно, при умові роботи професіоналів, наприклад, таких, що працюють в нашій клініці Віліда! Приходьте, та переконайтеся самі!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Антиейдж стоматологія

Сучасний світ пропонує великий вибір різноманітних пристосувань та процедур для омолодження обличчя, що допомагають приховати реальний вік людини. Але, на жаль, вікові зміни неможливо уникнути. Чи задумувались Ви, що маскуючи зморшки, все ж таки не вдається виглядати значно молодшим, адже посмішка та стан зубів видають справжні роки?

Робимо висновок, що стоматологія теж виконує функцію омолодження, тому що впливає на свіжий, доглянутий та привабливий вигляд людини.

Сьогодні ми детальніше розберемо, які процедури охоплює антиейдж стоматологія.

З роками характерні такі зміни зубощелепного апарату:

✔ Форма зубів: можуть з’являтися сколи, тріщини, порушення ріжучого краю передніх зубів та руйнування горбків жувальної групи зубів.

Наслідок: порушення зовнішнього вигляду та функції відкушування і пережовування їжі.

✔ Довжина зубів: зменшується за рахунок стирання.

Наслідок: змінюється форма зубного ряду, можлива підвищена чутливість зубів внаслідок стирання емалі.

✔ Колір зубів: зуби набувають жовтуватого відтінку.

Наслідок: порушення естетичного вигляду зубних рядів.

✔ Висота прикусу: зменшується внаслідок стирання зубів, зміни форми та цілісності зубного ряду.

Наслідок:

естетичний недолік: щоки виглядають обвислими, з’являються зморшки біля кутів рота;
дискомфорт, біль у скронево-нижньощелепному суглобі;
порушення роботи жувальних м’язів;
головний біль;
можливе виникнення проблем з хребтом, поставою.
Усі перераховані зміни негативно впливають на стан шкіри в нижній третині обличчя: кути рота опускаються, з’являються виражені носо-губні складки, зморшки, підборіддя візуально виступає вперед. У результаті цього обличчя набуває «старечого» вигляду. Тож основним об’єктом роботи антивікової стоматології є нижня третина обличчя.

Антиейдж стоматологія пропонує такі послуги:

Покращення зовнішнього вигляду людини за допомогою художніх реставрацій або ж естетичних конструкцій, таких як вініри. За їх допомогою зуби набувають красивої форми, правильного розміру, бажаного кольору.
Відбілювання зубів: якщо свої зуби збережені у хорошому стані, без патологічних змін, а їх недоліком є лише колір – цей варіант допоможе вирішити проблему.
Вирівнювання зубів, підняття висоти прикусу: за допомогою брекет-систем чи елайнерів. Брекети бувають металічні, керамічні та сапфірові. Вибір залежить від показань, а також побажань і фінансових можливостей пацієнта. Елайнери – це прозорі капи, що вирівнюють зубний ряд і володіють хорошими естетичними якостями, адже вони малопомітні.
Відновлення втрачених зубів за допомогою імплантатів, які здатні замістити зуб, що був раніше видалений. Таким чином, зовнішній вигляд людини покращується, а функція жування відновлюється.
Перелічені процедури можуть вирішити проблеми, які виникають з віком, а також покращити якість життя людини. Правильно призначені маніпуляції та дотримання техніки їх виконання обіцяють справді виражений anti-age ефект. Стоматологічні та косметологічні процедури можуть доповнювати один одного, забезпечуючи разом ще кращий результат.

Підхід до омолодження має бути комплексним і полягати не тільки в покращенні зовнішнього вигляду, але й у внутрішньому збагаченні.

Що стосується антивікової стоматології, вона досить стрімко розвивається сьогодні, а отримані результати справді вражають.

Не забувайте про те, що молодість – це не лише зовнішня краса, а, в першу чергу, здоров’я.

Піклуйтесь про своє здоров’я та молодість разом з нами.

З турботою, ViLiDA!

ЧИТАТИ ДАЛІ