Майже від кожного пацієнта сьогодні можна почути фразу: «Хочу красиві та здорові зуби». Але часто трапляється так, що до стоматолога люди звертаються вже в досить запущених випадках, коли неможливо врятувати зуб лише красивою пломбою чи реставрацією, адже вони не зможуть витримати відповідного навантаження. У таких випадках показане зубне протезування, яке виконує лікар стоматолог-ортопед.

 

На щастя, сьогодні стоматологія пропонує багато різних методів сучасного протезування, що дозволяє швидко та безболісно відновити зуб чи зубний ряд, забезпечивши високий естетичний результат.

 

Зубне протезування поділяється на два види:
1.Незнімне протезування: конструкції фіксуються в порожнині рота спеціальним матеріалом таким чином, що не можуть бути вилучені пацієнтом з порожнини рота самостійно.
2.Знімне протезування: ортопедичні конструкції, які пацієнт самостійно вдягає та знімає.
Незнімне протезування включає такі основні види ортопедичних конструкцій:
✔ Коронка: виготовляється з металу, металокераміки чи кераміки в спеціально оснащеній лабораторії. Найчастіше використовуються металокерамічні коронки на бокову групу зубів і керамічні на фронтальну групу. Коронка відтворює форму і колір природного зуба, відновлює його функцію.
✔ Вкладка: показана при заміщенні великих дефектів твердих тканин зуба, коли відновлення пломбою вже неможливе через її недостатню міцність, але виготовлення коронки ще передчасне.
✔ Мостоподібний протез (міст): конструкція для заміщення дефекту зубного ряду, що обмежений з обох боків зубами. Складається з кількох коронок, які фіксуються на опорних зубах.
✔ Вініри: тонкі керамічні накладки, які володіють прекрасним естетичним ефектом. Використовуються в естетичній стоматології на передню групу зубів. Вініри виглядають максимально природно, а обробка зуба (препарування) перед їх постановкою мінімальна.
Знімне протезування:
Знімні протези, у народі відомі як «вставна щелепа» або «штучна щелепа», показані при відсутності великої кількості зубів у зубному ряду. Бувають таких видів:
✔ Акрилові протези: виготовлені з акрилової пластмаси. Відтворюють колір і форму природніх зубів, а також імітують ясна.
✔ Нейлонові протези: виготовлені з нейлону, який є досить безпечним гіпоалергенним матеріалом. Володіють хорошими естетичними властивостями, імітують і зуби, і ясна.
✔ Бюгельні протези: відрізняються від акрилових та нейлонових протезів наявністю металевого каркасу, на якому фіксуються штучні зуби та ясна. Кріпляться в ротовій порожнині за допомогою кламерів (гачків) або спеціальних замків. Володіють кращою міцністю, але мають помітні металеві складові, що погіршує естетичні якості.
Вид ортопедичної конструкції призначається лікарем-стоматологом згідно з показаннями та узгоджується з пацієнтом з приводу естетичних властивостей.

 

У сучасній стоматології зубне протезування дуже розвинене, що значно покращує життя пацієнтів і допомагає вирішити ряд таких проблем:
1.Зберегти зруйновані зуби.
2.Відтворити колір і форму природного зуба.
3.У разі необхідності – змінити форму і колір зубів.
4.Відновити функцію жування.
5.Корекція невеликих дефектів прикусу.
6.Дозволяє посміхатись, сміятись, говорити без відчуття дискомфорту.
7.Надає людям впевненості в собі.

 

Стоматологічна клініка «ViLiDA» пропонує лише високоякісні ортопедичні конструкції, що володіють довготривалою міцністю та відмінним естетичним результатом.
Звертайтесь за своєю ідеальною посмішкою!

 

З турботою про Вас, ViLiDA!

 

ІНШІ СТАТТІ

Правильний прикус – це який? На що впливає прикус, його види та методи лікування.

Прикус – це функціональний стан зубів щодо співвідношення нижньої і верхньої зубних дуг в той момент, коли щелепи щільно змикаються.

 

Правильним називають прикус, коли щелепи змикаються так, що верхній зубний ряд перекриває нижній на третину, в той час як зуби взаємодіють один з одним таким чином, при якому зуби-антагоністи чітко змикаються між собою. Серед інших ознакою правильного прикусу можна виділити:

 • Відсутність мовних порушень і жувальних функцій;
 • Відсутність проміжків між сусідніми зубами в одному ряду;
 • Умовна лінія розділяє обличчя навпіл, проходячи чітко між центральними різцями верхньої і нижньої щелепи.

Які існують види прикусу?

У ортодонтії визначають дев’ять різновидів прикусу, з яких тільки чотири вважаються варіантами норми, а інші п’ять – патології.

До нормальних різновидів прикусу відносять:

 1. Прямий – ріжучі краї зубів змикаються стик в стик;
 2. Прогенічний – верхній зубний ряд трохи висунутий вперед, щодо положення нижнього;
 3. Біпрогенічний – зуби незначно відхилені вперед;
 4. Ортогнатичний – еталонний правильний прикус, коли верхній зубний ряд прикриває нижній не більше ніж на 1/3.

Варто зазначити, що прямий прикус буде вважатися нормальним, якщо у людини відсутні проблеми і патології змикання зубних рядів, а також будь-які дискомфортні відчуття.

Якщо відвідувати стоматолога нерегулярно, виявити аномалії прикусу самостійно можна лише на пізніх стадіях. Неправильний прикус може бути врождений і набутий. Порушення прикусу найчастіше відбувається в процесі росту і розвитку зубощелепної системи, починаючи з дитячого віку. Однак і у дорослих подібні патології можуть розвинутися по ряду причин, таких як травма або видалення якогось із зубів.

На наявність патологій прикусу насамперед вказують такі ознаки, як випинання будь-якої з щелеп, а також відсутність стику між ріжучими краями.

Серед патологічних порушень прикусу виділяють наступні:

 1. Перехресний – щелепи перекривають одна одну нерівномірно з боків зубного ряду або спереду;
 2. Відкритий – між зубними рядами утворюється щілина;
 3. Глибокий – верхній ряд зубів перекриває нижній більше ніж на половину;
 4. Мезіальний – нижній зубний ряд істотно видається вперед, щодо положення верхнього;
 5. Дистальний – верхній ряд зубів надмірно висувається вперед, щодо положення нижнього.

На що впливають патології прикусу?

Аномальні порушення прикусу часто призводять до проблем з вимовою, вад зовнішності, травмування слизової оболонки порожнини рота і навіть до порушень роботи серцево-судинної системи через недостатній обсяг кисню в крові. Неправильний прикус нерідко супроводжується проблемами з жуванням їжі, через що в шлунок потрапляє їжа великого обсягу, що погано відображається на роботі шлунково-кишкового тракту.

Відсутність лікування неправильного прикусу може привести до:

 • утрудненого дихання- через те, що нижня щелепа зміщується, відбувається звуження дихальних шляхів. Це часто призводить до швидкої стомлюваності, нестачі в мозку кисню і хронічного хропіння;
 • стоматологічні проблеми, серед яких пошкодження щік і язика, пародонтит, утворення важко виліковних вогнищ карієсу, нерівномірне стирання зубної емалі та інше ;
 • порушенням роботи скронево-щелепного суглоба – неможливість повністю закривати або відкривати рот, клацання щелепи та інше;
 • погіршення естетики особи через аномалії розвитку щелеп.

Як лікують різні порушення прикусу?

Лікування прикусу може проводитися при будь-якій з форм порушень за допомогою сучасних ортодонтичних систем, таких як брекети або елайнери. Однак є ряд обмежень можливостей подібних конструкцій, які залежать від особливостей або виду зубної аномалії.

Наприклад, при сильній скупченості зубів не рекомендується установка лінгвальних (або внутрішніх) брекетів. Сучасні елайнери хоч і показують високу ефективність, не завжди здатні впоратися з сильними патологіями так само швидко, як брекети.

Коли у пацієнта спостерігається скелетна форма прикусу, не завжди її можна вилікувати за допомогою ортодонтичних систем. Бувають випадки, коли для корекції положення і розміру щелепи необхідна допомога відразу двох фахівців – хірурга і ортодонта.

Будь-яке порушення прикусу можна ефективно вилікувати, досягнувши стабільного, прогнозованого результату. Відмовляючись від своєчасної ортодонтичної допомоги, пацієнт ризикує ускладнити існуючу проблему, що призведе до підвищення вартості лікування надалі. Стоматологічна клініка «ViLiDa» пропонує безліч рішень для лікування різних видів порушення прикусу, завдяки співпраці з надійними і досвідченими

ЧИТАТИ ДАЛІ
Лікування іноземних пацієнтів в клініках Віліда

Ми раді вітати в наших клініках пацієнтів з різних країн. Європейська якість матеріалів, лікування та обслуговування, а також значно нижча вартість навіть з урахуванням витрат на переліт та проживання забезпечують постійний потік пацієнтів. ЧОму вам вигідно лікувати зуби в наших клініках:

 

Низька вартість, висока якість лікування відносно більшості країн. Наші спеціалісти вважаються одними з найкращих в світі. Ми використовуємо обладнання світових виробників, сертифіковані та якісні матеріали від надійних постачальників. Наші стоматологи проходять стажування та навчання у найкращих світових експертів.

 

Гарантія безпеи лікування. Ми гарантуємо повну стерильність та чистоту в наших клініках, постійне достимання санітарно-гігієнічних норм. Також ми надаємо гарантії на низку стоматологічних послуг.

 

Ми використовуємо в лікуванні європейські протоколи та пропонуємо нашим пацієнтам найкраще рішення їх стоматологічних проблем.

 

Ми турбуємося про вас, тому окрім стоматологічного лікування у вас буде свій менеджер супроводу, що допомагатиме вам до, під час та після лікування. Наш персонал володіє іноземними мовами, тож ви не будете відчувати будь-які перешкоди. Також ми можемо порадити вам готель, рансфер, надати гіда, перекладача чи скласти культурну програму перебування в Києві- культурній столиці України з величезним історичним насліддям.

 

Ми прймаємо як готівковий та і безготівковий розрахунок, надаємо документи для страхових компаній.
Для вашої зручності, перед поїздкою ми домовляємося про всі моменти вашого перебування в Києві: погоджуємо попередній план лікування (для цього вам необхідно буде надіслати панорамний знімок на пошту клініки -контакти дивіться нижче) необхідний трансфер, рівень готелю, кількість та терміни ваших візитів до клініки, а також довготривалість перебування.
Також ви можете отримати безкоштовну консультацію щодо лікування та перебування в Києві у нашого представника на Кіпрі: +35795129336, Вікторія
Задати питання безпосереньо клініці за телефонами чи по Viber: +380633800600
За запитом на пошту ви можете отримати повний прайс на наші послуги, а також надіслати панорамний знімок для складання попереднього плану лікування: vilidadent@gmail.com
Деякі наші ціни на стоматологічні послуги:
Професійна чистка зубівв: 45 евро
Фотополімерна плома: від 28 евро
Реставрація фронтального зуба: від 45 евро
Відбілювання системою Magic Smile: від 100 евро
Металокерамічна коронка: від 200 евро
Вінір: від 255 евро
Бюгельний протез: від 275 евро
Імплант One Q: від 330 евро
Імплант Biohorizons: від 700 евро
Імплант Strauman: від 1000 евро
Окрім стоматологічних послуг за вашим бажанням в перервах між лікуванням можете скористатися послугами нашого косметологічного кабінету:
Мезотерапія від 13 евро
Ботокс від 40 евро
Гіалуронідаза від 34 евро
SMAS ліфтинг Ultraformer 3 від243 евро
Будемо раді бачити вас в наших клініках! Впевнені, що після візиту ви будете радити нас всім своїм друзям та знайомим!

 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Вирівнювання зубів

Всі ми мріємо про гарну та здорову посмішку, але не завжди таку маємо. Що ж робити, коли до ідеалу далеко?
Кривизна зубних рядів і правильний прикус – це не тільки естетична проблема. Багатьох людей загалом влаштовують невеличкі недосконалості їх посмішки, але часто буває, що такі, на перший погляд, незначні особливості впливають на стан всього зубного ряду. Зубна система функціонує з перебоями і, в наслідок цього, ми маємо вже функціональні проблеми, такі як стираємість зубів, неправильне та нерівномірне розподілення жувального навантаження, захворювання зубів, запальні процеси в яснах, проблеми в скронево-нижньощелепних суглобах. І, врешті решт, стається так, що виправити не тільки складно, але й достатньо об’ємно і по часу і по фінансам. Нажаль, не завжди вдається виправити і усунути всі проблеми без виправлення етиологічного фактору – нерівності зубних рядів і неправильного прикусу.

 

Причин появи порушень в прикусі достатньо багато: алергії,захворювання ЛОР органів, травми, генетичні фактори, шкідливі звички та інше.
Що робити, щоб все ж таки мати здорову посмішку з правильним прикусом?

 

В період молочного прикусу потрібно своєчасно виправляти шкідливі звички, такі як довготривале годування з пляшечки, довтотривале грудне годування, своєчасно переходити на тверду їжу, усувати звичку смоктання пальців, своєчасно лікувати ЛОР захворювання, регулярно відвідувати стоматолога.
Найбільш оптимальний час для виправлення прикусу -вік, коли починається зміна молочних зуів на постійні, в середньому в 6 років. В цьому віці організм ще росте і будь-які корекції будуть проходити швидше та ефективніше, ніж у більш старшому віці. Деякі проблеми можливо виправити лише в дитинстві, тому важливо не пропустити правильний момент початку ортодонтичного лікування.

 

В дорослому віці також застосовується лікування по виправленню зубних рядів. Але з віком воно більш тривале, ніж в дитинстві. Але нехай Вас це не лякає, сучасні технології роблять лікування комфортним і максимально ефективним.
В будь-якому випадку, результат ортодонтичного лікування направлений на зміну життя пацієнта і усунення проблем, пов’язаних з неправильним прикусом чи нерівними зубними рядами. Методів такого лікування може бути декілька. Умовно їх можна розділити на два: лікування за допомогою незнімних конструкцій -це різноманітні брекет системи та лікуванння за допомогою знімних конструкцій – це капи, трейнери, пластини.
Який саме метод застосовується в Вашому випадку, вирішує Ваш ортодонт разом з Вами і, обов’язково, при цьому враховувати Вашу клінічну картину, індивідуальні особливості, спосіб життя та бажаний результат.

 

Обов’язково перед початком лікування небхідно пройти повну діагностику щелепної системи. Це можуть бути знімки, огляд, фотофіксація, спеціальні ортодонтичні діагностичні заходи.

 

Також обов’язковим перед початком ортодонтичного лікування необхідно вилікувати всі проблеми зубів та ясен: усунути запальні процеси, карієс, пройти професійну гігієну, тобто небхідна повна санація ротової порожнини.
Під час ортодонтичного лікування важливо виконати всі рекомендації ортодонта, відвідувати його для корекції і контролю порядку лікування, приділяти особливу увагу гігієні порожнини рота.

 

Після вирівнювання зубів небхідні профілактичні процедури, які відновлять міцність емалі зубів, допоможуть закріпити результат.
Наша стоматологія має всі доступні на ринку системи ортодонтичного лікування і професіоналів-ортодонтів, що оберуть оптимальний для Вас спосіб лікуваняння. Ви залишитесь задоволеними! Наше завдання -зберегти, відновити чи створити Вам здорову та неперевершену посмішку.

 

Чекаємо на Вас в наших клініках!

ЧИТАТИ ДАЛІ