Майже від кожного пацієнта сьогодні можна почути фразу: «Хочу красиві та здорові зуби». Але часто трапляється так, що до стоматолога люди звертаються вже в досить запущених випадках, коли неможливо врятувати зуб лише красивою пломбою чи реставрацією, адже вони не зможуть витримати відповідного навантаження. У таких випадках показане зубне протезування, яке виконує лікар стоматолог-ортопед.

 

На щастя, сьогодні стоматологія пропонує багато різних методів сучасного протезування, що дозволяє швидко та безболісно відновити зуб чи зубний ряд, забезпечивши високий естетичний результат.

 

Зубне протезування поділяється на два види:
1.Незнімне протезування: конструкції фіксуються в порожнині рота спеціальним матеріалом таким чином, що не можуть бути вилучені пацієнтом з порожнини рота самостійно.
2.Знімне протезування: ортопедичні конструкції, які пацієнт самостійно вдягає та знімає.
Незнімне протезування включає такі основні види ортопедичних конструкцій:
✔ Коронка: виготовляється з металу, металокераміки чи кераміки в спеціально оснащеній лабораторії. Найчастіше використовуються металокерамічні коронки на бокову групу зубів і керамічні на фронтальну групу. Коронка відтворює форму і колір природного зуба, відновлює його функцію.
✔ Вкладка: показана при заміщенні великих дефектів твердих тканин зуба, коли відновлення пломбою вже неможливе через її недостатню міцність, але виготовлення коронки ще передчасне.
✔ Мостоподібний протез (міст): конструкція для заміщення дефекту зубного ряду, що обмежений з обох боків зубами. Складається з кількох коронок, які фіксуються на опорних зубах.
✔ Вініри: тонкі керамічні накладки, які володіють прекрасним естетичним ефектом. Використовуються в естетичній стоматології на передню групу зубів. Вініри виглядають максимально природно, а обробка зуба (препарування) перед їх постановкою мінімальна.
Знімне протезування:
Знімні протези, у народі відомі як «вставна щелепа» або «штучна щелепа», показані при відсутності великої кількості зубів у зубному ряду. Бувають таких видів:
✔ Акрилові протези: виготовлені з акрилової пластмаси. Відтворюють колір і форму природніх зубів, а також імітують ясна.
✔ Нейлонові протези: виготовлені з нейлону, який є досить безпечним гіпоалергенним матеріалом. Володіють хорошими естетичними властивостями, імітують і зуби, і ясна.
✔ Бюгельні протези: відрізняються від акрилових та нейлонових протезів наявністю металевого каркасу, на якому фіксуються штучні зуби та ясна. Кріпляться в ротовій порожнині за допомогою кламерів (гачків) або спеціальних замків. Володіють кращою міцністю, але мають помітні металеві складові, що погіршує естетичні якості.
Вид ортопедичної конструкції призначається лікарем-стоматологом згідно з показаннями та узгоджується з пацієнтом з приводу естетичних властивостей.

 

У сучасній стоматології зубне протезування дуже розвинене, що значно покращує життя пацієнтів і допомагає вирішити ряд таких проблем:
1.Зберегти зруйновані зуби.
2.Відтворити колір і форму природного зуба.
3.У разі необхідності – змінити форму і колір зубів.
4.Відновити функцію жування.
5.Корекція невеликих дефектів прикусу.
6.Дозволяє посміхатись, сміятись, говорити без відчуття дискомфорту.
7.Надає людям впевненості в собі.

 

Стоматологічна клініка «ViLiDA» пропонує лише високоякісні ортопедичні конструкції, що володіють довготривалою міцністю та відмінним естетичним результатом.
Звертайтесь за своєю ідеальною посмішкою!

 

З турботою про Вас, ViLiDA!

 

ІНШІ СТАТТІ

ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ НА ОБОЛОНІ В КИЄВІ

Видалення зубів на Оболоні

 

Видалення зубів – це хірургічна стоматологічна процедура, що вимагає від лікаря вправності, навичок і знань. Сучасне обладнання та інструменти в нашій клініці в Оболоні допомагають зробити її легше як для пацієнта, так і для стоматолога. Завдяки професіоналізму наших співробітників екстракція навіть в складних випадках проходить просто і швидко.

 

 

Кому необхідна процедура

 

Видалення зубів показано тільки в тому випадку, якщо лікувати їх доступними медицині методами неможливо. Призначається в таких ситуаціях:

 

 • підготовка ясен до установки імплантатів;
 • важкі форми кісти, пульпіт, запалення кореня;
 • установка протезів;
 • неправильний ріст зуба мудрості.

 

Нерідко виникає необхідність видалення молочного зуба у дітей в разі розвитку запального процесу або якщо почав вже прорізатися постійний.

 

Підготовчий процес

 

Екстракція проводиться після ретельної підготовки. Наші фахівці в клініці в Оболоні розкажуть детально про всі необхідні підготовчі заходи. Пацієнт проходить попередній огляд, на якому лікар визначає хороший метод знеболювання. Якщо необхідно видалення зубів мудрості, іноді хірург схиляється до операції під загальним наркозом. Наші стоматологи ніколи не призначають анестезію без попереднього огляду, адже необхідно повністю виключити алергію на препарати.

 

 

Види знеболюючого залежать від завдання, що стоїть перед хірургом. Екстракція зруйнованого зуба проводиться засобами на основі лідокаїну і більш сучасних місцевих знеболюючих. Ціна послуги залежить від препарату.

 

 

Основні етапи проведення процедури

 

Екстракція зубів в нашій клініці в Оболоні проходить в такі етапи:

 • діагностичні заходи, огляд порожнини рота;
 • знеболювання ін’єкцією в ясна (якщо мова йде про зуби мудрості, може застосовуватися загальний наркоз);
 • Витяг кореня з лунки;
 • обробка рани антисептиком;
 • накладення швів (при необхідності).

 

Професійні стоматологи нашої клініки в Оболоні здатні оперативно впоратися з будь-якими виниклими складнощами.

 

Якщо потрібно виконати видалення зубів мудрості, які ще не прорізалися, але при цьому ростуть неправильно, для захоплення коронки необхідно робити розріз ясна. Після цього потрібно накладення швів.

 

Протипоказання до екстракції

Видалення зубів в нашій клініці проводиться тільки в тому випадку, якщо у пацієнта відсутні протипоказання. Процедура не може бути виконана:

 

 • при гострих респіраторних захворюваннях;
 • травмі голови;
 • загостренні серцево-судинних патологій;
 • герпес.

 

Протипоказано видалення зубів жінкам в I і III триместрі вагітності.

 

Є ряд захворювань, при яких екстракція проводиться тільки під контролем лікаря вузького профілю. До таких патологій відносяться:

 • діабет;
 • захворювання нервової системи;
 • порушення згортання крові.

 

У нашій клініці кожному клієнту гарантований індивідуальний підхід, тому перед процедурою враховуються всі можливі нюанси, максимально виключаються ризики.

 

Щоб уникнути ускладнень, потрібно слідувати порадам наших фахівців. У перші два дні не можна полоскати ротову порожнину, гріти місце видалення. Не можна вживати гарячу їжу і напої. Лікар пропише рекомендовані знеболюючі препарати, а також інші процедури, що знімають біль і набряк (наприклад, прикладання холоду на місце екстракції).

 

Нашу сімейну стоматологію обрали вже тисячі сімей. Нам довіряють не тільки завдяки надійним фахівцям, якісним послугам, розташуванню в зручному районі Оболоні поруч зі станцією метро. У нас ще й найприйнятніші ціни.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Порядок надання послуг

Ми раді вітати Вас в наших клініках Віліда і хочемо ознайомити про наші правила надання стоматологічних послуг в наших центрах

Запис на прийом до спеціаліста
1.Записатися на консультацію та первинний огляд до стоматолога можна за телефоном чи особисто у адміністратора в клініці, також через наші сторінки в соціальних мережах
2.Будемо Вам вдячні, якщо повідомите нас завчасно, якщо з будь-яких причин Ви не зможете завітати до нас у визначений час. Ви можете повідомити адміністратора у зручний Вам спосіб;
3.Якщо Ви спізнюєтеся більш як на 15 хвилин, ми змушені будемо відмінити чи перенести Ваш візит, бо лікар не встигне провести потрібні маніпуляції в час, що залишився.
4.Якщо лікар не може вийти на роботу чи є інші обставини, про це пацієнту повідомляється завчасно адміністратором за вказаними телефонами.

 

Прийом

Ви маєте прийти на прийом за 10-15 хвилин раніше, щоб встигнути ознайомитися з необхідними документами, заповнити дані про стан Вашого здоров’я;

 • Далі Вас запрошують до робочого кабінету стоматолога для огляду;
 • Після того як лікар Вас оглянув, озвучив діагноз, лікар має обговорити з Вами програму лікування та можливі варіанти, а також вартість лікування;
 • Лікар має пояснити Вам, як саме буде проходити реабілітаційний період, яких мусите чекати ускладнень та як їх можна уникнути;
 • Описані обслідування заносяться в Вашу особисту карту, де Ви маєте поставити відмітки про свою згоду на лікування чи відмову від нього;
 • Ми змушені будемо відмовити Вам у лікуванні, якщо Ви з’явитесь на візит у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, а також у стані, в якому лікування не є можливим;
 • Терміновий, незапланований прийом буде проводити вільний від пацієнтів лікар;
 • Процедури пацієнтам, що не досягли 21 року проводяться у присутності дорослих – батьків, чи довірених осіб;
 • Всі результати досліджень зберігаються в таємниці, а документи знаходяться у відділі регістратору клініки;
 • Спеціаліст має право відмовити у наданні послуг у разі, якщо Ви систематично порушуєте розпорядок роботи стоматологічної клініки
  Порядок оплати послуг
 • Провідний стоматолог проводить консультаційний прийом, знайомить Вас з прайсом послуг, поясніють які можливі варіанти лікування;
 • Остаточна вартість лікування Вам буде надана у вигляді кошторису;
 • Ви маєте сплатити вартість перерахованих послуг після кожного Вашого візиту до стоматолога;
 • Оплата вартості ортопедичного лікування здійснюєтся частинами: перша частина суми сплачується після зняття відбитків елементів зубного ряду, друга -після етапу протезування;

Вартість послуг в прайсі може змінюватися у зв’язку із зміною курсу долара чи євро і відповідно ростом цін на стоматологічні матеріали та послуги зуботехнічних лабораторій.

 

Гарантії

 

 • На всі надані стоматологічні послуги, надаються гарантії;
 • Гарантія містить у собі умови, відповідно до яких передбачено виконання пацієнтом всіх рекомендацій та приписів лікаря, як лікувальних та і профілактичних;
 • Якщо Ви маєте таку проблему як апікальна патологія, гарантія у цьому випадку не надається. Якщо Ви погоджуєтесь на лікування без гарантії, стоматолог надасть Вам план лікування;
 • Якщо під час дії гарантії виникають ускладнення, Вам надаються безкоштовні послуги за виключенням нових процедур.

 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Відбілювання зубів за допомогою системи Magic smile

Відбілювання зубів – це висвітлення зубної емалі на декілька тонів, в наслідок чого зуби стають значно білішими.

 

Від природи наші зуби далеко не білі і мають багато різних відтінків. Безумовно, наш спосіб життя та звички суттєво впливають на колір зубної емалі, від чього навіть природній колір зубів з часом темнішає. Тому і існує така процедура як відбілювання, для того, щоб не тільки повернути Вашим зубам їх колір, а й освітлити їх до бажаного кольору.
Існує декілька видів відбілювання зубів, є багато народних методів, які обіцяють однаковий ефект як і в стоматології, але ці методи не мають доказової бази і навіть є такі, що можуть нашкодити і замість білизни Ви можете отримати безліч проблем.

 

Але все ж таки, як можна ефективно і, головне, безпечно відбілити зуби в стоматології?
Останнім часом користуються популярністю різні системи лампового відбілювання. Процедура достатньо комфортна і проста: на попередньо професійно очищені зуби наноситься спеціальний гель. Дія цього гелю активується за допомогою спеціальної лампи. Лампа світить- зуби відбілюються. Різні системи відрізняються складом та якістю гелей, їх здатністю впливати на емаль та змінювати її колір, а також безпечністю.

 

Ми щасливі, що в клініках Віліда з’явилась система американсього виробництва Magic smile.

 

Це абсолютно безпечна система відбілювання, що не тільки відбілює зуби, але завдяки спеціальному мінеральному складу геля укріплює зубну емаль і робить її більш міцною. Видимий та відчутний результат Ви зможете побачити вже на першій процедурі, а для якісного результату необхідно всього 1-3 процедури, в залежності від стану кольору зубів і бажаного майбутнього відтінку. За весь курс ймовірно відбілити зуби до 9 тонів. Також від використання системи є і додаткові приємні бонуси – вона безпечна, проходить без болю і чуттєвості зубів і якщо слідувати всім рекомендаціям лікаря, то ефект від відбілювання може протриматися до 2-х років.
Процедура відбілювання більше косметична ніж лікувальна, але вона має свої протипоказання:

 

 

 • o вагітність та лактація
 • oалергічні реакції на компоненти гелю
  oсерйозні стоматологічні захворювання, наявний карієс
 • oвік до 16 років
 • oнизький поріг чуттєвості чи гіперчуттєвість
 • oонкологічні захворювання
 • oвисоке стирання зубів
 • oнаявність брекетів чи коронок

 

Іншими словами, відбілювання показано при повністю здорових чи вилікуваних зубах.
Перед процедурою відбілювання необхідно також пройти професійну гігієну зубів, щоб очистити їх від зубного каменю, нальоту щоб в процесі відбілювання діяти на реальний колір емалі.

 

І остання рекомендація, якщо Ви ніколи не відбілювали зуби за допомогою лампи і хочете відбілити зуби перед важливою подією в Вашому житті, весілля, наприклад, юбілей чи фотосесія, намагайтеся відвідати стоматологію на два тижні раніше події, щоб уникнути можливого неочікуваного результату, бо відбілювання – це все ж таки втручання в природній колір і як відреагує організм – дуже індивідуально.

 

Стоматологи клініки Віліда допоможуть розібратися в тонкощах відбілювання зубів, дадуть ефективні поради і зроблять Ваше перебування в клініці максимально комфортним.

 

Чекаємо Вас в наших клініках на Оболоні та на Петрівській Борщагівці.

 

ЧИТАТИ ДАЛІ