Пандемія COVID-19 внесла власні правила і корективи в наше повсякденне життя. І в першу чергу це торкнулося медичного обслуговування. Санітарні вимоги істотно посилилися, як і порядок прийому пацієнтів. Але при цьому необхідність у терміновому стоматологічному обслуговуванні ніхто не відміняв навіть в період карантину. Однак були внесені нові вимоги безпеки, які повинні допомогти захистити людей від поширення вірусу.

Клініка «ViLiDA» завжди дотримується високих стандартів санітарної обробки і дезінфекції, але, щоб ви знали які заходи вживаються, ми детально розповімо, що роблять в клініці для захисту пацієнтів від вірусу.

Заходи захисту пацієнтів в клініці «ViLiDA»

Щоб захистити своїх пацієнтів, стоматологічна клініка «ViLiDA» вдається до ряду серйозних дій:

• Санітарна обробка кабінетів – після завершення прийому кожного пацієнта проводиться ретельна санітарна обробка приміщення, а також всіх поверхонь і меблів із застосуванням спеціалізованих дезінфікуючих засобів;

• Засоби індивідуального захисту – все стоматологи і обслуговуючий персонал використовують повний комплект засобів індивідуального захисту, що закриває рот, ніс, очі і руки. Після кожного пацієнта стоматолог змінює засоби індивідуального захисту і проводить ретельну дезінфекцію рук, як того вимагає санітарно-епідеміологічний контроль;

• Індивідуальний прийом – в кабінетах одночасно обслуговують не більше одного пацієнта, щоб максимально знизити соціальні контакти;

• Дезінфекція стоматології – все приміщення клініки строго по годинах піддаються санітарній обробці: виконується миття підлоги, сидінь, поверхонь, дверних ручок і будь-яких інших об’єктів, що контактують з пацієнтами;

• Обробка інструментів – як і в звичайний час, проводиться повна дезінфекція стоматологічного обладнання та інструментів. Для лікування використовуються індивідуальні витратні матеріали, які розкриваються при пацієнті;

• Строгий контроль – на прийом можуть потрапити тільки ті пацієнти, у яких немає симптомів коронавируса, а також ті, хто не в’їжджав і не виїжджав за кордон у період прогресування епідемії;

• Перевірка температури – на вході у всіх пацієнтів перевіряється температура за допомогою спеціального обладнання. При перевищенні допустимих показників, людині може бути відмовлено в прийомі для захисту лікарів та пацієнтів;

• Черговість прийому – в першу чергу приймаються пацієнти з невідкладними проблемами і гострими захворюваннями зубів і ротової порожнини. Пацієнтам з менш терміновими випадками рекомендується дочекатися послаблень заходів карантину і записатися в більш благополучний епідеміологічний період. Те ж саме стосується планового лікування та косметичних процедур.

Як бачите, ми робимо все можливе, щоб максимально убезпечити кожного пацієнта і скоротити соціальні контакти до мінімуму. Відвідуючи клініку «ViLiDA» ви можете розраховувати не тільки на професійне, а й безпечне стоматологічне лікування в Києві.

ІНШІ СТАТТІ

Відторгнення імплантату: вірогідність та причини

Вже давно не секрет, що процедура імплантації зубів є найбільш ефективним рішенням по відновленню втрачених зубів. Пацієнт отримує «нові» зуби, максимально ідентичні до природніх, або ще навіть кращі. Відновлюється жувальна функція, естетика. Пацієнт веде повноцінне життя, виглядає гарно та багато посміхається.
Майже всі системи імплантації заявляють про максимальну приживаність імплантатів до людського організму, але все ж залишають статистичний відсоток на рівні 3%.
То цих 3% -це що за випадки? Чи можна їх уникнути і в них не попасти? Давайте розберемося детальніше:

 

1. Діагностика та первинний збір та аналіз інформації – основа успішного лікування. Яким би не був досвідченим лікар, він не всесильний і не може побачити те, що покаже комп’ютерна томографія зубів. Без неї ми б не радили продовжувати спілкування зі стоматологом, очевидно, що нічим добрим воно не завершиться.
Другою частиною консультації є збір інформації щодо стану здоров’я та способу життя пацієнта. Є ряд захворювань при яких імплантація протипоказана через високі ризики відторгнення організмом імплантату. Це такі захворювання як цукровий діабет 1 го типу, деякі захворювання кровоносної системи, кісток, онкологічні захворювання, та захворювання щитовидної залози. Пацієнту варто розуміти, що в такому випадку приховування інформації не в його інтересах.

 

2. Паління пацієнта. Вважається, що паління також є протипоказанням до імплантації. Але важливо також додати, що на ризики відторгнення впливає і кількість випалених цигарок на добу та стаж курця. При невеликих дозах ризики незначні, а от при випалюванні цілої пачки ризик збільшується. Нікотин, що міститься в цигарках вливає на звужуваність судин, що в свою чергу зменшує кількість кисню, яка потрапляє до тканин. Від нестачі кисню імплантат гірше приживається в кістці.

 

3. Порушення проведення процедури імплантації або ж неякісні матеріали. Якщо ці два фактори поєднати –це взагалі вибухова суміш. Провідні та відомі системи імплантації дають на свої вироби пожиттєву гарантію та пацієнт має підтримку в будь якій країні світу. Але ці всі привілеї доступні, коли імплантати офіційно ввезені в країну та мають відповідні сертифікати якості. Якщо ж імплантати дешеві, невідомо де і як зроблені – це високий ризик не тільки відторгнень але й ускладнень після операції. Тож завжди цікавтеся інформацією про те, що вам мають приживляти так само глибоко як і те, хто це має робити.

 

4. Подальший успіх приживлення імплантатів та їх використання напряму залежить і від того як пацієнт буде дотримуватися рекомендації лікаря. За імплантатами доглядати не важко і майже так як і за власними зубами, але погана гігієна та несвоєчасні огляди лікаря можуть прискорити та скоротити термін використання імплантата.

 

Отже, насправді 3% -це зовсім мало, коли ти в них не потрапляєш. Тож будьте уважні і бережіть ваші власні зуби, але якщо треба – приходьте до нас! В нас є все для успішної імплантації: досвід, якість та гарні імплантологи!

 

ЧИТАТИ ДАЛІ
ТЕРАПІЯ

Терапевтическая стоматология | Цены на лечение зубов в Киеве

 

 

К терапевтической стоматологии относят:

 

  • лечение зубов, пораженных кариесом,
  • лечение зубов некариозных поражений эмали
    пломбирование и лечение зубных каналов

 

Лечение зубов, пораженных кариесом

 

Зачастую лечат очень просто: вычищают зуб от пораженных тканей и ставят пломбу. Если поражения слишком обширные и глубокие, то лечение зубов в Киеве может происходить в несколько этапов – сначала стоматолог поставит временную пломбу, затем постоянную. Вовремя не вылеченный кариес может распространиться на соседние зубы и перерасти в пульпит – воспаление внутренних тканей зуба.

 

 

 

Чаще всего кариес вызывают бактерии, живущие в зубном налете и зубном камне. Поэтому, гигиена зубов – первый и важнейший шаг к профилактике кариеса.

 

 

 

Кариес обнаруживается как визуально – небольшое темное пятно на зубе уже может свидетельствовать о кариозном поражении, так и с помощью диагностики – скрытый кариес или между зубами. Кариозные зубы также могут реагировать на пищу, холодные/горячие продукты, боль в зубе без особой причины и неприятный запах изо рта.

 

 

 

Лечение зубов некариозных поражений эмали

 

К таким заболеваниям относят повышенную стираемость зубов, гиперчувствительность, клиновидный дефект, травмы зуба, и т.д. Чтобы подобрать правильное лечение зубов, цены на которое могут быть также различными, необходима точная диагностика зубочелюстной системы и выявление причин.

 

Пломбирование и лечение зубных каналов

 

Часто происходит из-за пульпита – воспаления нерва зуба в следствие глубокого поражения зуба кариесом. Необходимо вычистить полностью зубные каналы от воспаленных тканей, в народе говорят, убить нерв, если требуется, поставить лекарство в канал, чтобы снять воспаление и убить оставшиеся бактерии. Такое лечение зубов в Киеве, цены также может иметь довольно различные, а его сложность заключается в том, что иногда каналы настолько малы, что невозможно «пройти» внутрь и убрать нерв, бывает, что каналы имеют своеобразную форму, разветвления, что тоже затрудняет работу стоматолога. Плохо пролеченные каналы могут стать причиной потери зуба, т.к. при лечении каналов зуба стоматолог работает практически в слепую, т.к. но не может видеть весь корень.

 

 

 

Но современная стоматология активно развивается и уже сейчас есть ряд методов, позволяющих проводить эффективное лечение зубов в Киеве. Это и постоянный диагностический контроль, и специальный аппарат, измеряющий длину канала (апекслокатор) и самое большое открытие в эндодонтии (лечении корней зуба)- это использование микроскопа. Лечение зубов под микроскопом существенно расширяет возможности стоматолога, т.к. он уже не работает в слепую, а может видеть в 30 раз сильнее, полагаться только на свое зрение.

 

 

 

Безусловно, что любое стоматологическое лечение зубов по желанию пациента может сопровождаться анестезией. При поверхностном или среднем кариесе анестезию можно использовать только если пациент попросит, а вот при глубоких поражениях или пульпите стоматолог сразу предложит Вам обезболивание. Перед использованием анестезии обязательно необходимо провести аллергопробы. Если Вы паталогически боитесь стоматологического лечения, или есть определенные показания, Вы можете лечить зубы в медикаментозном сне. Спросите об этой процедуре у своего врача.

 

 

 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Зубний біль

Зубний біль дуже не приємне та не бажане кожному відчуття. І, зазвичай, ми робимо все для того, щоб уникнути, не допустити зубного болю. Але вже так склалося, що захворювання зубів перетерпіти можна і можливо, але точно це не вихід, бо наслідки все одно будуть. І якщо вже ми відчуваємо зубний біль, значить процес запущено і потрібно негайно приймати міри щодо вирішення проблеми.

 

Давайте розглянемо, які види зубного болю бувають і про що вони сигналізують:

 

1.Зубний біль –це подразнення зубного нерву. Основною причиною може бути глибокий карієс. Якщо біль гострий, то можливо є тріщини в зубі, чи неправильно встановлені зубні пломби.

 

2.Ще однією з причин зубного болю може бути пульпіт. Досить неприємна штука. Ваші зуби реагують на їжу, або взагалі реагують на різні подразники, наприклад, якщо постукати по зубові, біль може бути постійним, або находити приступами, а ще найчастіше з’являється в ночі. Терпіти такий зубний біль майже неможливо. Якщо карієс можна діагностувати на ранніх стадіях і навіть при простому огляді зуба, то пульпіт діагностується за допомогою знімків.

 

3.Постійні запалення ясен також можуть призвести до зубного болю. Таким болям характерний ниючий або різкий характер паралельно можуть опухати ясна, та зуби можуть стати рухливими.

 

4.Причиною зубного болю може стати давня травма зуба, ви могли і не звернути на неї уваги, бо в момент коли це сталося зуби могли і не боліти. Але з часом травма дасть про себе знати.

 

5.До зубного болю, навіть правильніше сказати, чутливості зубів може призвести занадто інтенсивне їх чищення, стираємість, вживання занадто холодної чи гарячої їжі.

 

Варто зауважити, що здорові зуби та ясна не мають боліти, і біль сигналізує про наявність певних проблем і це точно не та річ яку треба перетерпіти. Але можна ніколи і не відчути зубний біль, просто потрібно два рази на рік приходити на профілактичний огляд і робити знімки, щоб стоматолог побачив «внутрішній» стан тканин зубів. І найменше, що ви можете робити самостійно –це правильно та системно доглядати за зубами та яснами вдома. Пам’ятайте, що наш гігієніст допоможе підібрати індивідуальні засоби по догляду за зубами та яснами.

 

Хай ваші зуби будуть здоровими, а ви ніколи не відчуєте зубний біль!

 

ЧИТАТИ ДАЛІ