Ми раді вітати Вас в наших клініках Віліда і хочемо ознайомити про наші правила надання стоматологічних послуг в наших центрах

Запис на прийом до спеціаліста
1.Записатися на консультацію та первинний огляд до стоматолога можна за телефоном чи особисто у адміністратора в клініці, також через наші сторінки в соціальних мережах
2.Будемо Вам вдячні, якщо повідомите нас завчасно, якщо з будь-яких причин Ви не зможете завітати до нас у визначений час. Ви можете повідомити адміністратора у зручний Вам спосіб;
3.Якщо Ви спізнюєтеся більш як на 15 хвилин, ми змушені будемо відмінити чи перенести Ваш візит, бо лікар не встигне провести потрібні маніпуляції в час, що залишився.
4.Якщо лікар не може вийти на роботу чи є інші обставини, про це пацієнту повідомляється завчасно адміністратором за вказаними телефонами.

 

Прийом

Ви маєте прийти на прийом за 10-15 хвилин раніше, щоб встигнути ознайомитися з необхідними документами, заповнити дані про стан Вашого здоров’я;

Вартість послуг в прайсі може змінюватися у зв’язку із зміною курсу долара чи євро і відповідно ростом цін на стоматологічні матеріали та послуги зуботехнічних лабораторій.

 

Гарантії

 

 

ІНШІ СТАТТІ

Травма зуба: перша допомога

Зуби, як і інші наші органи можуть травмуватися, здебільшого це трапляється в наслідок дорожньо-транспортної пригоди, бійки чи удару, невдалого падіння, або ж це може бути спортивна травма тощо.

Які б не бути причини, потрібно максимально швидко нівелювати наслідки і намагатися зберегти зуби. Тож найперша порада, якомога швидше дістатися до найближчого стоматолога. Він огляне місце травми і надасть першу стоматологічну допомогу, а далі, за необхідності, відбудеться лікування.

Друга порада, якщо зуб вибитий, чи відкололася його частина – обов’язково візьміть з собою до лікаря. У випадку відколотої частини це допоможе зрозуміти стоматологу, чи можуть бути ще відколоті частини в м’яких тканинах. У випадку з вибитим зубом – його можна спробувати повернути на місце і досить висока ймовірність його приживлення. Єдине що потрібно його правильно транспортувати до лікаря: вибитий зуб необхідно вимити, покласти в будь яку ємність і додати до нього або власну слину, або молоко, в крайньому випадку підійде і вода. Важливо щоб зуб знаходився у вологому середовищі і не висох. Для успішного повернення зуба на місце дорога кожна хвилина, в ідеалі перші 30 хвилин найважливіші, але якщо зуб вдало буде доставлений до лікаря і місце трави дозволить можна реімплантувати зуб у лунку протягом 2 годин. В будь –якому разі, навіть якщо Ви розумієте, що не вкладаєтесь у дві години – все одно не втрачайте надію і докладіть максимум зусиль до збереження зуба і зустрічі зі стоматологом.

Докладніше розберемо травматичні випадки, що можуть статися із зубами і як їх лікуватимуть:

  1. Зуб сколений. Ви не відчуваєте болю, з яснами все в порядку. В таких випадках проводиться реставрація коронкової частини зуба. При незначних сколах можливі вініри, пломби чи реставрації, при значних сколах можливе встановлення коронки. Якщо скол відбувся на раніше встановленій пломбі, вінірі чи коронці, то потрібна буде повна їх заміна.
  2. Зламаний чи тріснутий зуб. Все залежить від ступеню ураження. При незначних ураженнях і цілості дентину, лікар порадить, як і у випадку сколу –реставрацію. Якщо ураження значні, то в якості лікування лікар запропонує коронку, або ж навіть можуть бути такі випадки, що зуб потрібно буте видалити.
  3. Вибитий чи вивихнутий зуб. У разі вибитого зуба можливе його повернення на місце, вивих зуба також можливо вилікувати –або поставити його на місце, або видалити. Все залежить від конкретної ситуації і ушкоджень. Якщо зуб не врятувати – потрібно його видалити, якщо розламаний –видалити всі рештки, зачекати загоєння і обов’язково вирішити проблему «вільного» місця. Залишати дірку не можна, бо вона впливатиме на сусідні зуби і з часом вони можуть пошкодитися чи навіть бути втраченими.
  4. Вивихнута чи вибита чи зламана щелепа. Найперше потрібно зафіксувати її негайно звернутися до швидкої допомоги, травмпункту чи найближчої стоматології.

Бажаємо Вам не потрапляти в ситуації, що травмують зуби, але якщо вже так сталося – звертайтеся, допоможемо!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Спеціалізації лікарів

В стоматології, як і в іншій медицині кожен лікар стоматолог має свою одну або декілька спеціалізацій. Ця спеціалізація ґрунтується на його основних знаннях, досвіді, практичному лікуванні, юридично та й зазвичай саме те, чим любить займатися лікар. На жаль, чи на щастя, щоб оволодіти одному лікарю усіма стоматологічними спеціалізаціями не вистачить і життя.. і не потрібно це, бо краще бути спеціалістом в одному ніж всього потрохи. Отже, сьогодні ми вирішили познайомити вас з основними спеціалізаціями лікарів стоматологів, щоб вам краще було орієнтуватися в нашому стоматологічному світі і чітко розуміти, з якими проблемами до якого спеціаліста звертатися.

 

Отже, стоматолог –терапевт. Найбільш розповсюджена спеціалізація лікаря. Цей лікар лікує ваші зуби від карієсу, пульпіту та періодонтиту. Його стихія – пломби. Також лікар спеціалізується на реставраціях зубів фотополімерними матеріалами. Часто саме на перший прийом ви попадаєте до терапевта, він оглядає стан ротової порожнини, призначає діагностику, ставить діагноз, направляю до колег-вузьких спеціалістів.

 

Лікар, стоматолог загального прийому поєднує в собі і терапевта і гігієніста, може навіть і виконувати протезування.

 

Більш вужча спеціалізація лікаря терапевта це лікар, що опікується коренями зубів – лікар –ендодонтист.

 

Стоматолог –гігієніст –відповідає за стан вашої ротової порожнини, частіше саме гігієніст робить вам професійну чистку зубів, навчає правильної домашньої гігієни, допомагає підібрати правильні гігієнічні засоби по догляду за зубами та яснами.

 

Стоматолог – ортодонт .Це лікар, що займається порушеннями зубощелепної системи. Виправлення прикусу, вирівнювання зубів, порушення вимови, жування, дихання внаслідок дефектів щелеп і це далеко не повний перелік сфери опікування лікаря ортодонта.

 

Стоматолог –хірург. Його найбільше бояться як дорослі так і діти. Так, саме він найчастіше видаляє зуби у пацієнтів. Але окрім видалення зубів хірурги працюють з операціями на яснах, працюють з кістковою тканиною, ставлять імплантати.

 

Стоматолог ортопед – це лікар красивих посмішок. Будь –які види «штучних зубів» – від вінірів до протезів та штучних щелеп –це парафія лікаря ортопеда.
А ось за ваші ясна турбується лікар пародонтолог. Він знає все про «бактерії» що шкодять яснам та вміє їх бороти.

 

Стоматологи, яким подобається працювати з дітьми зазвичай ведуть і дитячий прийом. Це, мабуть, найскладніша частина терапевтичної стоматології, бо потрібно не лише знати особливості лікування молочних зубів, а й з кожним маленьким пацієнтом вести додаткову роботу.

 

Це основні спеціалізації лікарів стоматологів , що можна зустріти в сучасних стоматологічних клініках. Мусимо додати, що в наших стоматологіях Віліда на Оболоні і Віліда на Петропавлівськй Борщагівці працюють найкращі спеціалісти своєї справи! Бажаємо вам гарних спеціалістів та гарних зубів.

 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Пломбування зубів: показання до пломбування, особливості пломбування зубів, догляд за пломбою.

Пломбування зубів – це пряма реставрація пошкоджених зубних одиниць, яка виконується в порожнині рота за допомогою спеціальних пломбувальних матеріалів. Цей різновид стоматологічної реставрації передбачає відновлення цілісності, функціональності та естетичності коронки зуба. Головна мета стоматолога – запломбувати зуб таким чином, щоб домогтися максимальної відповідності відреставрованої коронки до її природної форми зі збереженням природного рельєфу.

Показання до пломбування

Пошкоджений зуб підлягає пломбуванню в наступних випадках:

  • механічне пошкодження коронкової частини, яке не зачіпає корінь (відкололася емаль, відламався шматочок зуба тощо);
  • ураження зуба карієсом;
  • руйнування емалі.

У якості профілактики карієсу у дітей може бути показана така процедура, як герметизація фісур. Вона передбачає перекриття поглиблень на зубах спеціальним пломбувальним матеріалом. Це допомагає запобігти утворенню і розвитку карієсу на перекритих ділянках. Герметизацію рекомендується проводити якомога швидше, відразу після того, як прорізалися зуби у дитини. Завдяки цьому лікування карієсу буде потрібним набагато рідше.

Особливості пломбування зубів

На сьогодні естетичні та ефективні пломби є результатом впровадження інноваційних пломбувальних матеріалів. Залежно від ступеня і характеру руйнування коронки, а також ряду функціональних вимог, в стоматологічній практиці застосовують наступні матеріали для пломбування:

  • композитні матеріали;
  • склоіономерні цементи;
  • фотополімери;
  • компомери (комбінація склоіномерів і полімерів).

Реставрація зубів за допомогою пломбування проходить в кілька етапів. Перший – це лікування пошкодженого зуба, при якому проводиться ретельне очищення емалі від нальоту і каменю, видаляються уражені тканини, проводиться діагностика стану пульпи, виконується антимікробна обробка ротової порожнини для більш надійної фіксації пломбувального матеріалу. Тільки після цього стоматолог виготовляє матеріал, щоб встановити пломбу.

У разі необхідності видаляється нерв зуба, здійснюється лікування періодонтиту та подальше пломбування каналів. Всі маніпуляції виконуються з використанням місцевої анестезії. Якщо у пацієнта діагностовано глибокий карієс без пульпіту, використовуються спеціальні вкладки та ізолюючі прокладки – їх поміщають в очищену від уражених тканин порожнину зуба і тільки потім встановлюють пломбу.

Переваги прямої реставрації

Завдяки використанню високотехнологічного обладнання та сучасних пломбувальних матеріалів пряма реставрація зубів методом пломбування має безліч переваг:

  • незначне втручання дозволяє зберегти зуб живим і подовжити його термін служби;
  • висока якість пломбування, особливо у стоматологічних клініках з власною зуботехнічною лабораторією;
  • стоматолог може підібрати відтінок пломбувального матеріалу тон в тон з природним кольором коронки зуба пацієнта;
  • відновлення здоров’я, цілісності та функціональності зуба всього за один візит в стоматологічну клініку;
  • використання інноваційних матеріалів високої міцності з відмінною адгезією робить пряму реставрацію максимально гіпоалергенною, безпечною та естетичною.

Навіть велика пломба здатна зберегти життєздатність коронкової частини зуба, бо в ході пломбування зберігається природне зубоясенне кріплення, а також обмін речовин між слиною і зубними тканинами.

Догляд за пломбою: рекомендації

Щоб після пломбування зубів встановлена пломба служила довго, фахівці рекомендують строго дотримуватися правил гігієни ротової порожнини. Слід чистити зуби не менше двох разів на день з використанням щітки, ополіскувача, зубної нитки або іригатора, а також проходити професійну чистку зубів в клініці раз на півроку для запобігання утворенню зубного каменю. Якщо болить зуб після пломбування, слід швидко звернутися до стоматолога.

ЧИТАТИ ДАЛІ