Лазерне відбілювання зубів – це технологія професійного освітлення зубної емалі, заснована на принципі впливу лазера та спеціального активирующего гелю на дентин. Даний метод дозволяє контролювати ступінь впливу лазерного променя окремо на кожен зуб. Завдяки цьому вдається домогтися максимально рівномірного відтінку зубної емалі.

Такий спосіб відбілювання має низку незаперечних переваг:

 

 

 

 

Ефективність відбілювання емалі лазером

 

Ефективність будь-якого методу відбілювання – це поняття в багатьох випадках відносне. Багато в чому результат буде залежати від початкового стану і відтінку зубної емалі.

 

Якщо порівнювати світлову лампу і лазер, то перевагою лазера є те, що процедура з його допомогою проходить набагато швидше. Вплив лазерного променя триває близько 15 хвилин, в той час як фотовибілювання займе в кілька разів більше часу.
Висока ефективність технології лазерного відбілювання зубів досягається за рахунок самої структури лазера. Це щільний потік високоінтенсивного світла, який спрямований прямо на оброблюваний зуб. До порівняння – промінь від лампи при фотовідбілювання розсіюється завжди.

 

Безпека процедури лазерного відбілювання зубів

 

Освітлення відтінку емалі за допомогою лазера вважається самим нешкідливим методом активного впливу. В ході процедури тривалість і точність променя контролюється стоматологом вручну. Завдяки особливій структурі, лазерний промінь не зачіпає ясна, що гарантує повну безпеку і відсутність дискомфортних відчуттів в області м’яких тканин.

 

Для глибокого проникнення в дентин використовуються низько концентровані гелі з воднем. За все основну роботу з відбілюванням відповідає лазер, завдяки чому емаль не пересушується і не пошкоджується. Після лазерного відбілювання зубів пацієнт не буде страждати підвищеною чутливістю або відчувати якийсь дискомфорт.

 

ІНШІ СТАТТІ

Відторгнення імплантату: вірогідність та причини

Вже давно не секрет, що процедура імплантації зубів є найбільш ефективним рішенням по відновленню втрачених зубів. Пацієнт отримує «нові» зуби, максимально ідентичні до природніх, або ще навіть кращі. Відновлюється жувальна функція, естетика. Пацієнт веде повноцінне життя, виглядає гарно та багато посміхається.
Майже всі системи імплантації заявляють про максимальну приживаність імплантатів до людського організму, але все ж залишають статистичний відсоток на рівні 3%.
То цих 3% -це що за випадки? Чи можна їх уникнути і в них не попасти? Давайте розберемося детальніше:

 

1. Діагностика та первинний збір та аналіз інформації – основа успішного лікування. Яким би не був досвідченим лікар, він не всесильний і не може побачити те, що покаже комп’ютерна томографія зубів. Без неї ми б не радили продовжувати спілкування зі стоматологом, очевидно, що нічим добрим воно не завершиться.
Другою частиною консультації є збір інформації щодо стану здоров’я та способу життя пацієнта. Є ряд захворювань при яких імплантація протипоказана через високі ризики відторгнення організмом імплантату. Це такі захворювання як цукровий діабет 1 го типу, деякі захворювання кровоносної системи, кісток, онкологічні захворювання, та захворювання щитовидної залози. Пацієнту варто розуміти, що в такому випадку приховування інформації не в його інтересах.

 

2. Паління пацієнта. Вважається, що паління також є протипоказанням до імплантації. Але важливо також додати, що на ризики відторгнення впливає і кількість випалених цигарок на добу та стаж курця. При невеликих дозах ризики незначні, а от при випалюванні цілої пачки ризик збільшується. Нікотин, що міститься в цигарках вливає на звужуваність судин, що в свою чергу зменшує кількість кисню, яка потрапляє до тканин. Від нестачі кисню імплантат гірше приживається в кістці.

 

3. Порушення проведення процедури імплантації або ж неякісні матеріали. Якщо ці два фактори поєднати –це взагалі вибухова суміш. Провідні та відомі системи імплантації дають на свої вироби пожиттєву гарантію та пацієнт має підтримку в будь якій країні світу. Але ці всі привілеї доступні, коли імплантати офіційно ввезені в країну та мають відповідні сертифікати якості. Якщо ж імплантати дешеві, невідомо де і як зроблені – це високий ризик не тільки відторгнень але й ускладнень після операції. Тож завжди цікавтеся інформацією про те, що вам мають приживляти так само глибоко як і те, хто це має робити.

 

4. Подальший успіх приживлення імплантатів та їх використання напряму залежить і від того як пацієнт буде дотримуватися рекомендації лікаря. За імплантатами доглядати не важко і майже так як і за власними зубами, але погана гігієна та несвоєчасні огляди лікаря можуть прискорити та скоротити термін використання імплантата.

 

Отже, насправді 3% -це зовсім мало, коли ти в них не потрапляєш. Тож будьте уважні і бережіть ваші власні зуби, але якщо треба – приходьте до нас! В нас є все для успішної імплантації: досвід, якість та гарні імплантологи!

 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Лікування зубів у вагітних жінок

Сучасна медицина і стоматологія радить підходити до вагітності серйозно і планувати її. Це означає, що майбутня мама має підготувати свій організм до досить тривалих і кардинальних змін у своєму організмі. Ці зміни впливають і на стан ротової порожнини. Бо Вашому малюку потрібно буде багато кальцію і магнію і брати його він буде у Вас. Тому не дивно, що після вагітності та вигодовування малечі майже кожна матуся страждає від захворювань зубів та ясен.

 

В період планування вагітності необхідно пройти повний медогляд ротової порожнини, вилікувати всі джерела інфекції (карієс, запалення ясен тощо), гарно професійно почистити зуби та можливо лікар порадить річні профілактичні заходи для укріплення емалі та насичення організму кальцієм та корисними для зубів мінералами.

 

Під час вагітності добова потреба у кальції зростає у декілька разів, бо це один з основних елементів формування кісток, скелету та зубів майбутньої дитини. Повноцінно без кальцію не можуть сформуватися у дитини м’язи, нервові клітини, волосся, шкіра, внутрішні органи. Добова доза кальцію для вагітної складає 1300 мг. Багато кальцію є в таких продуктах як твердий сир, йогурт, фундук, кисло-молочний сир, молоко, шпинат, броколі, білокачанна капуста, зелена цибуля, тунець. Пам’ятайте, що кальцій засвоюється організмом лише при достатній кількості вітаміну Д. І у всьому має бути міра, бо передозування кальцієм теж не є добрим ні для мами ні для малюка.

 

Які стоматологічні процедури дозволені вагітним жінкам?

 

В першому триместрі варто уникати будь-яких стоматологічних втручань, окрім професійної гігієни. У матуся змінюється гормональний фон, може з’явитися дефіцит кальцію та магнію, що може впливати на захисні функції слини і ротова порожнина стає більш уразливою до розвитку бактерій. Можливі запалення ясен, розвиватися карієс.

 

Якщо потреба у лікуванні зубів з’явилася, це потрібно робити у другому триместрі, коли ще можна всидіти в стоматологічному кріслі і майбутня мама відчуває себе добре.

 

У третьому триместрі неможливість лікування пов’язана з тим, що вагітній не варто довго знаходитись у лежачому чи напівлежачому положенні на спині. А ще нервування вагітної можуть спричинити передчасні пологи чи викидень. Тож ризикувати не варто.

 

Але що робити, коли зуб таки заболів. По перше, не терпіти зубний біль і йти до стоматолога у будь-якому триместрі. Намагатися уникати рентгену, по можливості. Але якщо без нього не можливо визначити діагноз чи встановити який зуб хворий, то обмежитися одним знімком і прикрити живіт вагітної спеціальною накидкою. Хоча сучасні апарати і мають мінімальний вплив на організм, але все ж стоматологи радять користуватися ними вагітним лише в разі термінового лікування.

 

Якщо можна лікувати зуби без анестезії, то краще її не використовувати. Якщо біль нестерпний, то потрібно обирати спеціальні анестетики, дозволені вагітним. Зазвичай, це анестетики без адреналіну. Обов’язково попередьте лікаря про свій стан і упевніться, що лікар використовує саме потрібний Вам анестетик.

 

Хірургічні втручання у вагітних проводяться лише за наявності гострих станів. Це може бути травма зуба чи запалення.

 

Під час вигодовування дитини потреба в кальції зростає ще більше, і саме в цей період мами відчувають значне погіршення стану зубів. Обов’язково дотримуйтесь рекомендацій лікаря щодо вживання кальцію, та якщо необхідно приймайте кальцевмісні вітамінно мінеральні комплекси.

 

І ще раз нагадуємо, що заплановані вагітності та підготовка збереже Ваше здоров’я і допоможе уникнути непередбачуваних ситуацій!

 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Порядок надання послуг

Ми раді вітати Вас в наших клініках Віліда і хочемо ознайомити про наші правила надання стоматологічних послуг в наших центрах

Запис на прийом до спеціаліста
1.Записатися на консультацію та первинний огляд до стоматолога можна за телефоном чи особисто у адміністратора в клініці, також через наші сторінки в соціальних мережах
2.Будемо Вам вдячні, якщо повідомите нас завчасно, якщо з будь-яких причин Ви не зможете завітати до нас у визначений час. Ви можете повідомити адміністратора у зручний Вам спосіб;
3.Якщо Ви спізнюєтеся більш як на 15 хвилин, ми змушені будемо відмінити чи перенести Ваш візит, бо лікар не встигне провести потрібні маніпуляції в час, що залишився.
4.Якщо лікар не може вийти на роботу чи є інші обставини, про це пацієнту повідомляється завчасно адміністратором за вказаними телефонами.

 

Прийом

Ви маєте прийти на прийом за 10-15 хвилин раніше, щоб встигнути ознайомитися з необхідними документами, заповнити дані про стан Вашого здоров’я;

  • Далі Вас запрошують до робочого кабінету стоматолога для огляду;
  • Після того як лікар Вас оглянув, озвучив діагноз, лікар має обговорити з Вами програму лікування та можливі варіанти, а також вартість лікування;
  • Лікар має пояснити Вам, як саме буде проходити реабілітаційний період, яких мусите чекати ускладнень та як їх можна уникнути;
  • Описані обслідування заносяться в Вашу особисту карту, де Ви маєте поставити відмітки про свою згоду на лікування чи відмову від нього;
  • Ми змушені будемо відмовити Вам у лікуванні, якщо Ви з’явитесь на візит у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, а також у стані, в якому лікування не є можливим;
  • Терміновий, незапланований прийом буде проводити вільний від пацієнтів лікар;
  • Процедури пацієнтам, що не досягли 21 року проводяться у присутності дорослих – батьків, чи довірених осіб;
  • Всі результати досліджень зберігаються в таємниці, а документи знаходяться у відділі регістратору клініки;
  • Спеціаліст має право відмовити у наданні послуг у разі, якщо Ви систематично порушуєте розпорядок роботи стоматологічної клініки
    Порядок оплати послуг
  • Провідний стоматолог проводить консультаційний прийом, знайомить Вас з прайсом послуг, поясніють які можливі варіанти лікування;
  • Остаточна вартість лікування Вам буде надана у вигляді кошторису;
  • Ви маєте сплатити вартість перерахованих послуг після кожного Вашого візиту до стоматолога;
  • Оплата вартості ортопедичного лікування здійснюєтся частинами: перша частина суми сплачується після зняття відбитків елементів зубного ряду, друга -після етапу протезування;

Вартість послуг в прайсі може змінюватися у зв’язку із зміною курсу долара чи євро і відповідно ростом цін на стоматологічні матеріали та послуги зуботехнічних лабораторій.

 

Гарантії

 

  • На всі надані стоматологічні послуги, надаються гарантії;
  • Гарантія містить у собі умови, відповідно до яких передбачено виконання пацієнтом всіх рекомендацій та приписів лікаря, як лікувальних та і профілактичних;
  • Якщо Ви маєте таку проблему як апікальна патологія, гарантія у цьому випадку не надається. Якщо Ви погоджуєтесь на лікування без гарантії, стоматолог надасть Вам план лікування;
  • Якщо під час дії гарантії виникають ускладнення, Вам надаються безкоштовні послуги за виключенням нових процедур.

 

ЧИТАТИ ДАЛІ