Лікування зубів уві сні

Інформація про послугу

Лікування в медичному сні: переваги

 

Седація або лікування зубів в медичному сні – це сучасна техніка анестезії, яка дозволяє пацієнтові перенести неприємне стоматологічне лікування в більш розслабленому і спокійному стані без відчуття дискомфорту і болю.
Це прекрасний варіант для тих, хто панічно боїться відвідувати стоматолога і через високого рівня стресу часто відмовляється від медичного лікування. Тепер вилікувати зуби можна набагато комфортніше без емоційного дискомфорту, стресу і больових відчуттів.

 


Що таке седація?


Седація – це стан організму подібне сну, при якому людина повністю не занурюється в сон, а відчуває спокій, умиротворення, що дає можливість під час лікування емоційно розслабитися. Метод поєднує в собі місцеве знеболення і внутрішньовенну седацію і є більш безпечною альтернативою глибокому наркозу.
Медичний сон задовільняє потреби як  пацієнта, так і  стоматолога. З одного боку, пацієнт знаходиться в стані напівдрімоти, що не нервує і не заважає роботі фахівця, а з іншого – може виконати всі вказівки лікаря, що вкрай важливо під час лікування. Дихальна функція пацієнта не порушується, як це буває при загальній анестезії, тому що людина не повністю занурюється в сон. Весь хід лікування повністю контролюється анестезіологом.

 

Після седації пацієнт або взагалі не пам’ятає про те, як проходило лікування або пам’ятає уривчасті моменти. Під седаціей можна провести будь-яку стоматологічну процедуру – професійне чищення і відбілювання, імплантацію і протезування, лікування карієсу, видалення зубів та ін., А також поєднати відразу кілька з них.

 

Переваги лікування зубів в медичному сні


• Максимально комфортне лікування як для пацієнта, який не буде відчувати психологічний і фізичний дискомфорт, так і для лікаря-стоматолога;
• Для седації використовуються тільки легкі седативні препарати, які не завдають шкоди здоров’ю як загальний наркоз, для якого використовуються наркотичні препарати;
• За один візит до стоматолога можна провести відразу декілька процедур;
• Пацієнт може провести в стоматологічному кріслі до восьми годин, що без седації не представляється можливим. Це суттєво економить час на лікування;
• У медичному сні не блокуються життєво важливі рефлекси, такі як дихання, кашель або ковтання, які пригнічуються під загальним наркозом;
• У пацієнта не залишається небажаних спогадів про проведені процедури, що вкрай важливо для людей з дентофобіей;
• Седація сприяє зняттю стресу, завдяки чому нормалізується артеріальний тиск. Пацієнтам з гіпертонією, які дуже хвилюються перед відвідуванням лікаря, це дуже допомагає впоратися з негативними проявами стресу;
• Для кожного пацієнта анестезіолог індивідуально підбирає правильне дозування седативних препаратів, щоб їх дія була максимально безпечним і ефективним;
• У процесі лікування в медичному сні стан пацієнта весь час контролюється сверхточною апаратурою. На випадок непередбачених реакцій в клініці завжди чергує швидка допомога.

 

Седативна дитяча стоматологія

 

Стоматологічна фобія – це цілком реальна річ, і це побоювання поділяють американці по всій країні. У цьому немає ніяких сумнівів – ми відчуваємо себе вразливими, коли справа стосується рота і зубів.

 

 

Турбота про зуби – це природний страх, який поділяють багато, багато людей, і він може спонукати людей взагалі уникати відвідування стоматолога.

 

Стоматологічна тривога часто супроводжується нападами страху і занепокоєння, і ці почуття також можуть призвести до інших проблем. Пацієнти описували почуття безпорадності, сорому, збентеження і крайньої уразливості, в кінцевому підсумку вважаючи за краще не відвідувати стоматолога на користь свого психічного і психологічного здоров’я.

 

Однак пропуск регулярних відвідувань стоматолога може мати серйозні наслідки, і це просто не варто ризику пошкодження і руйнування, яке може виникнути через погану гігієни порожнини рота. Погане здоров’я порожнини рота пов’язане з потенційно смертельними захворюваннями, такими як хвороби серця і легенів, якщо їх не діагностувати і не лікувати.

 

Але що робити з однією лише думкою про стоматолога, достатньою, щоб викликати сильні почуття паніки, страху і занепокоєння?

 

Від простого чищення зубів до більш інтенсивних процедур, таких як лікування кореневих каналів, седація може стати саме тим полегшенням, яке ви так довго шукали.

 

Позбавтеся від занепокоєння, пов’язаного з відвідуванням стоматолога, за допомогою підходящої для вас анестезії.

 

Існують різні рівні анестезії для зниження чутливості і усунення почуття страху і занепокоєння:

 

Однак найбільш часто використовується закис азоту або звеселяючий газ, популярний метод седації при більшості стоматологічних процедур.

 

Закис азоту також є популярним засобом в дитячій стоматології, допомагаючи розслабити дітей і утримувати їх в нерухомому стані, щоб лікар міг працювати. Доведено, що це безпечне седативний засіб як для дітей, так і для дорослих, і для його застосування потрібен простий і швидкий процес.

Незалежно від типу анестезії, знеболюючі, швидше за все, все одно будуть використовуватися, якщо під час вашого візиту будуть потрібні більш глибокі процедури.

 

Наша досвідчена команда стоматологів буде уважно стежити за вашими життєво важливими функціями, а кисень або ліки будуть доступні, щоб прискорити повернення до свідомості, якщо це необхідно в будь-який час.

 

У всьому світі є кілька пацієнтів, які вибирають седативну стоматологію, незалежно від причини.

 

Кожен пацієнт індивідуальний, зі своїми фобіями і страхами, але найчастіше люди отримують користь від седативної стоматології, коли у них є одна або кілька з наступних проблем до і / або під час відвідування стоматолога:

 

 

Часто, чим серйозніше проблема, тим сильніше тривога пацієнта, враховуючи екстремальний рівень болю і наявних пошкоджень.

 

Анестезія є відносно безпечною процедурою, якщо її проводить досвідчений і ліцензований медичний працівник.

 

Перед тим, як почати будь-яку роботу, стоматолог в нашій клініці Віліда і його команда уважно вивчать вашу минулу і поточну історію хвороби, щоб оцінити вашу кандидатуру для цієї конкретної процедури. Седація може негативно відреагувати при змішуванні з деякими ліками і рецептами, тому важливо отримати повний і точний портрет вашого поточного стану здоров’я.

 

У клініці Віліда ми використовуємо тільки седативні засоби, схвалені Управлінням з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів, безпечні і успішні в минулих клінічних випробуваннях.

 

Наші фахівці користуються своїм багаторічним досвідом у ваших інтересах, працюючи з вами, щоб сформулювати план, який буде як доступним по фінансах, так і розумним для ваших стоматологічних потреб.

 

Ми теж пацієнти, тому розуміємо необхідність дбайливого і доброзичливого догляду, коли вам це потрібно найбільше.

 

Зателефонуйте нам сьогодні, щоб обговорити ваші найкращі варіанти седативної стоматології!

Безкоштовна консультація!

Дамо відповідь на будь-які питання стосовно лікування зубів і підберемо потрібну програму лікування