Виправлення діастем

Інформація про послугу

Діастемою називають порожній простір, який розташовується між передніми центральними зубами (перша пара). Вона може мати величину 1-10 мм навіть при рівному зубному ряді. Така патологія є у 8-20% людей, і може викликати швидше емоційний дискомфорт, ніж фізичний біль.

 

Попри це фахівці виділяють два види:

 

Причинами появи діастеми можуть бути:

 

Як усунути діастему

 

Усувається діастема завдяки терапевтичним, хірургічним, ортопедичним, ортодонтичним методам. При цьому може використовуватися один метод або одночасно кілька видів лікування. У випадку з ортодонтичним методом, виконується установка брекетів або вестибулярних пластинок. Такі пластини відмінно підійдуть дітям для корекції аномалій, коли зубки ще не встигли прийняти постійне положення. Брекети та елайнери використовуються в підлітковому і дорослому віці з закриттям 1 мм на місяць. Вони виготовляються з прозорого біополімера.

 

Багато хто вважає, що діастема є естетичним дефектом, але відсутність її лікування може спровокувати серйозні проблеми (дефект мови, пошкодження ясен, які прискорюють втрату зуба). Щоб уберегти себе від подібної проблеми, слід при першій появі «щербинки» після зміни молочних зубів звернутися до фахівця, який підкаже і скоректує подальші дії щодо виправлення діастеми.

 

У клініці «Віліда» працюю фахівці, які допоможуть вам підібрати правильне рішення в лікуванні. Завдяки якому ви зможете максимально ефективно позбутися від діастеми з комфортом для вас.

Безкоштовна консультація!

Дамо відповідь на будь-які питання стосовно лікування зубів і підберемо потрібну програму лікування