ОБОЛОНЬ, пр. Гер. Сталiнграда, 6 корп. 2
+(044) 485 06 00
П. БОРЩАГІВКА, ул. Шкiльна, 22Б
+(044) 538 16 26
ОБОЛОНЬ
П. БОРЩАГІВКА

Різниця в лікуванні зубів з використанням мікроскопу і без

обложка статьи

Розвиток сучасної стоматології йде семимильними кроками. Все більш досконалі і ефективні методи лікування зубів і порожнини рота впроваджуються в українські стоматологічні клініки вже зараз. Сьогодні особливо виділяється лікування за допомогою оптичного устаткування, що не тільки підвищує якість надання стоматологічних послуг, але і робить їх максимально комфортними для пацієнтів.

 

 

Стоматологічна клініка «ViLiDa» вже давно пропонує своїм пацієнтам випробувати лікування зубів з використанням мікроскопу. В арсеналі клініки є сучасний стоматологічний мікроскоп Scaner найвищого класу. Використання такого обладнання для лікування зубів дає можливість вирішувати більш широкий ряд стоматологічних проблем, а також вчасно запобігти розвитку небажаних ускладнень для пацієнта.

 

 

Чим лікування зубів з мікроскопом відрізняється від звичайного?

 

 

Перш за все стоматологічний мікроскоп дозволяє лікарю набагато більш детально розглянути все те, що йому належить лікувати. Устаткування має технологію тридцятикратного збільшення і забезпечує найкраще висвітлення робочого простору в ротовій порожнині. Зазвичай лікарі покладаються на рентгенівські знімки, тактильні відчуття і вельми обмежений огляд існуючих проблем.

 

 

У випадку з використанням мікроскопу стоматолог діє не в сліпу, а напевно – точний контроль кожного руху і набагато більш широкий огляд навіть незначних ушкоджень або проблем із зубами дозволяє домогтися дійсно вражаючих результатів лікування. Завдяки спеціальним інструментам мікроскопіст має можливість не торкатися здорових тканин і працювати тільки з пошкодженими. Настільки акуратний і ощадний підхід до лікування дозволяє істотно продовжити життя зуба.

 

 

Ефективність і якість лікування зубів під мікроскопом підтверджено на міжнародному рівні. У багатьох прогресивних країнах Європи, а також в США і Японії таке лікування давно є повсякденною стандартної нормою на відміну від звичайного лікування без спеціалізованої оптики. Особливо затребувана це обладнання серед стоматологів-ендодонтистів, що займаються лікуванням зубних каналів.

 

 

Що може лікування з мікроскопом, чого не може звичайне?

  • Діагностування і профілактика каріозних утворень на ранніх стадіях. Найчастіше незначні осередки карієсу можуть бути непомітними при стоматологічному огляді або у лікаря немає можливості правильно діагностувати пошкоджені області зубної емалі і прийняти своєчасне рішення щодо усунення дефектів;
  • Максимально щадне видалення зубного каменю і нальоту в мікротріщинах емалі без будь-яких ушкоджень, здатних надалі спричинити за собою зараження;
  • Лікування кореневих каналів з використанням мікроскопа раніше було неможливим через відсутність повної видимості робочої області;
  • Максимально точне усунення дрібних часток з кореневої системи;
  • Лікування та усунення пошкоджень в важкодоступних місцях, що характеризуються повною невидимістю при відсутності спеціалізованої оптики;
  • Високоефективне лікування переломів, утворених в кореневій системі;
  • Полірування пломби в найбільш важкодоступних місцях для додання їй максимально анатомічної форми відповідної зубу, що необхідно для його захисту від зовнішніх впливів.

 

Можна зробити висновок, що лікування зубів і ротової порожнини з застосуванням стоматологічного мікроскопа набагато ефективніше, точніше, безпечне і дбайливе. Це підтверджують численні пацієнти клініки «ViLiDa», що вже встигли гідно оцінити переваги цього методу лікування.